Edebiyat Kitapları

İkizalev – İs Serisi 4 PDF indir

İkizalev – İs Serisi 4 PDF indir, e-kitap sitemizde İkizalev – İs Serisi 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınan İkizalev – İs Serisi 4 kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İkizalev – İs Serisi 4 kitabını 9786258099157 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İkizalev – İs Serisi 4 kitap özeti, İkizalev – İs Serisi 4 pdf oku, İkizalev – İs Serisi 4 yandex, Binnur Şafak Nigiz e-kitap pdf, İkizalev – İs Serisi 4 PDF Drive, İkizalev – İs Serisi 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İkizalev – İs Serisi 4 PDF Oku

İkizalev – İs Serisi 4 Kısa Özet

Birbirilerini geride bırakmak zorunda olduklarına inanan İs, Korhan ile aralarındaki bağın kopmasının imkânsız olduğunu fark ettiğinde bir şansları daha olabileceğine inanır. İs, yeniden deneyebilmeleri için bir şart koşmuştur, zamanı geldiğinde Korhan’a bir soru soracaktır ve alacağı yanıt, ikisinin kaderini belirleyecektir. Korhan, aşk ve geçmiş içindeki o saç teli kadar ince çizgide İs’i kaybetmemek için 
savaşırken, ikisi de kapıda onları bekleyen daha büyük bir fırtına olduğundan bihaberdirler.
Serinin dördüncü kitabında düğümler alevlere dönüşüyor ve ruhların çıra gibi yanacağı büyük bir yangın başlıyor.

Ağlıyordum. Çünkü onsuz kalacaktım, artık bunu biliyordum. Onsuz kalmaktan korkuyordum, belki de bunun için ağlıyordum. Onu bu kadar çok sevdiğim için ağlıyordum. 
Üzerimde bir tabut kapağı gibi duruyordu; adeta o benim mezarımdı, ölümümdü; ama o benim var oluşumdu.
Bakışlarının ağırlığını hissettiğim anda gözlerim aralandı. Karanlığın hüküm sürdüği odanın içinde parlayan bir çift lezâ yeşili göz ruhuma sızdığında, gözyaşlarım şiddetlendi. 
Gözyaşlarımın şiddetlenmesi onu daha da büyük bir acının kollarına itmiş gibi beni tuttu. Kollarının içinde, o bir tabut kapağı gibi üzerime kapanmışken altında öylece uzandım ve yalnızca ağladım. Bana dokundu, tuttu, sarıldı, üzerime gök gibi gerildi 
ve o da benimle birlikte ağladı.

 

İkizalev – İs Serisi 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu