Çocuk Kitapları

İlk Dinozor Kitabım PDF indir

İlk Dinozor Kitabım PDF indir, e-kitap sitemizde İlk Dinozor Kitabım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Catherine D. Hughes tarafından kaleme alınan İlk Dinozor Kitabım kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İlk Dinozor Kitabım kitabını 9786053339267 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İlk Dinozor Kitabım kitap özeti, İlk Dinozor Kitabım pdf oku, İlk Dinozor Kitabım yandex, Catherine D. Hughes e-kitap pdf, İlk Dinozor Kitabım PDF Drive, İlk Dinozor Kitabım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İlk Dinozor Kitabım PDF Oku

İlk Dinozor Kitabım Kısa Özet

Bu renkli sayfalarda, boyları bir kuştan bir eve kadar değişen büyüklü ufaklü 50’den fazla dinozor bulacaksınız. Stegosaurus ve T-Reks gibi en sevdiğiniz dinozorlarla dolu bu sayfalarda bunun bunun yanında çocukların keşfetmesi için hazırlanmış daha başka birden fazla olağanüstü sayfa var. Üstelik, çocukları coğrafyayla tanıştıran bir dünya haritası da bu kitapta!

National Geographic Kids’in çocuklar için hazırladığı keyifli seri İlk Kitaplarım’ın en bi hayli beğeni alan kitaplarından İlk Dinozorlar Kitabım, çocukların en sevdiği canlılar dinozorları keşfetmelerini sağlayacak!

İlk Dinozor Kitabım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu