Sağlık Kitapları

İlk Yardım PDF indir

İlk Yardım PDF indir, e-kitap sitemizde İlk Yardım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özgür Alparslan tarafından kaleme alınan İlk Yardım kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İlk Yardım kitabını 9786059422406 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İlk Yardım kitap özeti, İlk Yardım pdf oku, İlk Yardım yandex, Özgür Alparslan e-kitap pdf, İlk Yardım PDF Drive, İlk Yardım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İlk Yardım PDF Oku

İlk Yardım Kısa Özet

Bu kitabın içeriği belirlenirken kaza ve yaralanmalar açı­sından riskli gruplar olan çocuklar ve yaşlılar için koruyucu önlemler ve gelişimsel yaşlara özel uygulamalar ile ilgili vurgular yapıldı. Giderek görülme yaygınlığı git gide artan çocuk ihmal ve istismarları ile madde bağımlığında ilk yardım, afetzede veya kazazedeye psiko-sosyal yaklaşım gibi çoğu ilkyardım kitabında yer almayan fakat çok mühim olduğu­na inanılan bölümler eklendi. Bu yönü ile de anne baba­ların, eğiticilerin veya bakıcıların bilgi gereksinimlerinin karşılanacağı düşünüldü.

İlk yardıma ilişkin temel bilgi ve uygulamaları içeren bu kitap; ilk yardım eğiticileri, ilk yardım dersi alan sağlık, eğitim, turizm, mühendislik, özel güvenlik vb. bölümler yanında ilk yardım hususunda bilgi sahibi olmak isteyen herkes için hazırlanmıştır.

İlk Yardım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu