Dünya KlasikleriPDF İndirRoman Kitapları

İnci John Steinbeck PDF İndir

John Steinbeck İnci Kitabı İndir

İnci john steinbeck pdf, dünya klasiklerinden efsane bir kitap! her yaştan insanın okuduğu okuttuğu nadir kitaplardan biri inci john steinbeck pdf oku son hız pdf kitap paylaşımlarına devam ediyoruz arkadaşlar bu eser istek olduğu için sitemize eklendi sizlerde istek yaparak sitemizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

İnci John Steinbeck PDF

İnci kitabı pdf, fakir ama gururlu bir denizci var Kino diye birisi deniz kıyısındaki bir kasabada yaşamaktadır yeni evlidir ve ilk çocuğu tedavi olamadığı için ölmüştür ikinci çocuklarını yapmışlardır ve her şey düzendi derken yine belalar onların peşini bırakmaz ve yeni doğmuş ikinci çocuklarını akrep sokar çift apar topar bebeği alırlar ve en yakınlarındaki doktora giderler tabi aile fakir olduğu için tedavi etmek istemez ve onları oradan dışarı çıkarır ve duygu dolu heyecanlı bir hikaye böyle başlar.

İlk Yayınlanma Tarihi: 1947
Kategori: Roman KitaplarıDünya Klasikleri
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 102
PDF Boyutu: 1.7 MB

Sitemizde binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, Pdf kitap indirmek için yapmanız gereken üstteki linki kullanmak eğer ki paylaşımlarımızı beğeniyorsanız ve bize destek olmak istiyorsanız konuya yorum yapmanız yeterlidir. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu