Ekonomi Kitapları

İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi PDF indir

İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selçuk Alten tarafından kaleme alınan İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi kitabını 9786054763764 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi kitap özeti, İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi pdf oku, İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi yandex, Selçuk Alten e-kitap pdf, İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi PDF Drive, İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi PDF Oku

İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi Kısa Özet

İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınları, Türkiye’de şimdiye kadar gelişim ve kalkınmanın belirli saç ayaklarından biri sayılan inşaat sektörüne dair bir kitabı okurlarla bir araya getirdi. Selçuk Alten, Fahriye Hazer Sancar ve Leyla Özhan’ın birlikte kaleme aldığı İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi adlı kitap Ocak 2020’de raflardaki yerini aldı.

İnşa edilecek bir yapının tasarım sürecinden uygulamasına kadar geçecek zamanda projenin yönetilmesiyle alakalı tüm aşamaların sıra sıra ele alındığı kitapta kalite, zaman ve maliyet yönetiminden tasarım yönetimine, müşteriyle ilişkilerden risk yönetimine, yapılabilirlikten satın alma sürecine kadar birden fazla başlığa ayrıntılı biçimde değiniliyor. Ayrıca sektörde yaşanan olumlu ve olumsuz örnekler de vaka analizlerine olanak tanıyor. Diğer yandan proje yönetiminin iyileştirilmesinde Türkiye’ye özgü bir yol haritası nasıl çizilebilir ve kamu kuruluşlarının, firmaların, üniversitelerin ve meslek kuruluşlarının sorumluluklarının neler olduğu da değinilen konular içinde yer alıyor.

1968 zamanında ODTÜ Mimarlık Bölümü’nde öğrenim gören yazarlar, o günden bugüne Türkiye’de mimarlık ve inşaat sektöründe görüp deneyimlediklerini yapıcı ve aydınlatıcı bir üslupla okurlarla paylaşırken bunun yanı sıra Türkiye’de inşaat sektörünün gelişimi ile ilgili da kısa bir tarihçe sunuyorlar.

İnşaat Sektöründe Proje Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu