Ekonomi Kitapları

İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 PDF indir

İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 PDF indir, e-kitap sitemizde İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özkan Başak tarafından kaleme alınan İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 kitabı 120 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 kitabını 9786057603609 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 kitap özeti, İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 pdf oku, İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 yandex, Özkan Başak e-kitap pdf, İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 PDF Drive, İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 PDF Oku

İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 Kısa Özet

Bu kitap, halen yolun başında olup *Neden İnsan Kaynakları’nda çalışmak istiyorsun?* sorusuna tatmin edici bir yanıt veremeyenler için uygun bir kaynak. Okuyucunun kendini ve İK’nin temas noktalarını tanımasını sağlarken İnsan Kaynakları’nda kolaycılığa yer olmadığını sürekli olarak hatırlatarak sürekli olarak gelişime yönelik motive ediyor.

Selin Yetimoğlu
Blogger, Profesyonel Koç,
Co Founder &Happines Consultant – FunOfis

Özgün, keyifli ve İnsan Kaynakları alanında çalışanlar için çekici bir başvuru kitabı olmuş. 

Mehmet Yücel Atış
Kurucu, Prometheus Danışmanlık

Uzun senelerdır tanıdığım kıymetli meslektaşım Özkan Başak yazdığı bu kitap ile kendisi gibi sıcak ve içten bir üslup ile gençlere ve İK gönüllülerine harika bir kılavuz oluşturmuş. Bu akıcı ve doyurucu kitabı herkesin okumasını tavsiye ederim. Zaten bir çırpıda da okuyacaklar.

Zihnine sağlık sevgili Özkan…

Erim Hısım
Eğitmen & Yazar

Bir İK profesyoneli olarak eylem insanı iken, hiçbir zorunluluğu yok iken büyük bir heyecanla İK alanının emekçileri/adayları için yararlı bulunacağını düşündüğü şeyleri kaleme alıyor ve bireylerin yaşamına dokunmaya çalışıyor ve bundan herhangi bir karşılık da beklemiyor, işte bu büyük bir takdir ve alkışı hak ediyor.

Doç. Dr. Tuncay Yılmaz

Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetim Bölümü
Performans ve Kariyer Yönetimi Anabilim Dalı

İnsan kaynakları uygulamalarının içinde olan Özkan Başak, yaptığı çalışmaları ve iş yaşamına dair tecrübelerini mektuplar şeklinde akıcı bir üslupla anlatıyor. Mektuplar, İnsan Kaynakları Yönetimi sürecini baştan sona anlatan kritik adımlar şeklinde düzenlenmiş. Her satırında bir yaşanmışlık var. Kitap akıcı, sürükleyici ve rehber niteliğinde. Yıllarını İnsan Kaynakları uygulamalarına adayan biri olarak bana, doğrularımı, yanlışlarımı ve eksiklerimi harika bir dille tekrar gözden geçirme fırsatı verdi. İş yaşamında olan herkesin okumasını tavsiye ederim.

Sedef Bayraktar

İnsan Kaynakları Danışmanı

İnsan Kaynaklarından Mektuplar 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu