Roman Kitapları

İnsan Kendine de İyi Gelir PDF indir

İnsan Kendine de İyi Gelir PDF indir, e-kitap sitemizde İnsan Kendine de İyi Gelir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Büke tarafından kaleme alınan İnsan Kendine de İyi Gelir kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnsan Kendine de İyi Gelir kitabını 9786059952583 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnsan Kendine de İyi Gelir kitap özeti, İnsan Kendine de İyi Gelir pdf oku, İnsan Kendine de İyi Gelir yandex, Ahmet Büke e-kitap pdf, İnsan Kendine de İyi Gelir PDF Drive, İnsan Kendine de İyi Gelir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnsan Kendine de İyi Gelir PDF Oku

İnsan Kendine de İyi Gelir Kısa Özet

Ahmet Büke’nin *Sosyal Ayrıntılar Ansiklopedisi çıktı!
Hakikatin Z. Hali*ni anlatan öyküler!

Gece, Hatçam Teyze’yi eve bırakırken omuzuma dokundu.
*Evlatçım, mesarif dediydim ama benim param buğdaylara yetti,* dedi.
*Biliyorum Hatçam Teyze,* dedim. *Canın sağ olsun.*

Ertesi sabah yine gün doğmadan uyandım. Yan komşu Türkan Şoray’lı bir film açmış, sesleri bana kadar geliyor. Şöyle dizlerimi yokladım. Her zamanki ağrı gitmiş gibi geldi bana.

*Acaba cemre dizlerime de düşmüş müdür?* dedim.
İşte insan böyledir. Bile bile aldanmayı iyi bilir.
Ama insan kendine de iyi gelir…

Ana babasız, aile büyükleriyle kalmış bir çocuk… Mahallenin Arap Hatçam Teyze, Bakkal Nihat, Berber Kâzım gibi hayli garip, pek müstesna karakterleri… Toplumsal tarihimizin acı tatlı anılarına takılan bir kişisel tarihin izinde öykü öykü saat kaç!..

Çağdaş edebiyatımızın öykü anlatıcısı Ahmet Büke, ON8 Blog’daki *Sosyal Ayrıntılar Ansiklopedisi*nde bir yıl boyunca her hafta öykü yazdı. Karakterlerin öyküden öyküye atladığı bir seçki, yeni öykülerle buluştu. Ödüllü öykücü Ahmet Büke, Mevzumuz Derin’in ardından ON8’deki ikinci kitabı İnsan Kendine De İyi Gelir’de, yatay zamanların derinlikli ayrıntı kısmıyla hem acıtıyor, hem de kırılgan ruhlara şifa oluyor.

İnsan Kendine de İyi Gelir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu