Edebiyat Kitapları

İnsanlığımı Kaybedişim PDF indir

İnsanlığımı Kaybedişim PDF indir, e-kitap sitemizde İnsanlığımı Kaybedişim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osamu Dazai tarafından kaleme alınan İnsanlığımı Kaybedişim kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnsanlığımı Kaybedişim kitabını 9786257027182 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnsanlığımı Kaybedişim kitap özeti, İnsanlığımı Kaybedişim pdf oku, İnsanlığımı Kaybedişim yandex, Osamu Dazai e-kitap pdf, İnsanlığımı Kaybedişim PDF Drive, İnsanlığımı Kaybedişim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnsanlığımı Kaybedişim PDF Oku

İnsanlığımı Kaybedişim Kısa Özet

Osamu Dazai’nin yaşamının son senelerında kaleme aldığı ve otobiyografik özellikler de taşıyan İnsanlığımı Kaybedişim, aristokrat bir ailenin gelenek ve alışkanlıkları ile Batılı modern fikirlerin içinde kaldıkça yaşadığı topluma ve dünyaya yabancılaşan, karamsar bir ruhun romanı.

İnsanlığımı Kaybedişim’in daha ilk sayfasından bu yana anlatıcı-yazar, bu yabancılaşma ve karamsarlık duygusunu bir hayli etkili olmaktan uzak, son derece ironik bir üslupla aktarırken giderek insanlıktan ve kendisi olma halinden çıkmaya, *diskalifiye olmaya* başlar. Anlatıcı-yazarın kişiyinda asıl anlatılansa, savaş sonrası travmaların ve kökten değişimlerin allak bullak ettiği bir toplumun akıbetidir.

Modern Japon edebiyatının ve otobiyografik roman türünün köşe taşlarından biri olarak kabul gören İnsanlığımı Kaybedişim, Esmanur ve Esranur Yiğit’in Japonca aslından çevirisiyle…

Osamu Dazai, benim en sevdiğim yazarlardandır. 
-Wong Kar-Wai

İnsanlığımı Kaybedişim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu