Hukuk Kitapları

İş Hukukunda İdari Para Cezaları PDF indir

İş Hukukunda İdari Para Cezaları PDF indir, e-kitap sitemizde İş Hukukunda İdari Para Cezaları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muzaffer Koç tarafından kaleme alınan İş Hukukunda İdari Para Cezaları kitabı 557 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İş Hukukunda İdari Para Cezaları kitabını 9786056807152 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İş Hukukunda İdari Para Cezaları kitap özeti, İş Hukukunda İdari Para Cezaları pdf oku, İş Hukukunda İdari Para Cezaları yandex, Muzaffer Koç e-kitap pdf, İş Hukukunda İdari Para Cezaları PDF Drive, İş Hukukunda İdari Para Cezaları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İş Hukukunda İdari Para Cezaları PDF Oku

İş Hukukunda İdari Para Cezaları Kısa Özet

Toplum yaşamının devamı ve düzeni ıçin uyulması gereken çeşitli kural ve kaideler bulunmaktadır. Bu kaidelerin başta hukuk olmak üzere dini, kültürel. örfi ve ahlaki gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hukuki kurallar özellikle getirdiği çeşitli maddi yaptırımlardan dolayı toplum üzerinde farklı bır güce sahiptir. Bu kaıdelere uyulmaması halinde birtakım idari ve cezai müeyyideler söz konusu olmaktadır. Devlet, çalışanların muhafaza edilmesi maksadıyla hukukı düzenlemeler mutlak ve nispi emredici kurallar koymaktadır. Bu düzenlernelerle devlet, çalıp a ilişkilerinde barış ve adaleti tesis etmeye çalışmaktadır. Düzenlenen mreclio kaidelerin fiilen uygulanabilmesi için de bu kurallar yaptırım gücüyle desteklenmektedır.

İş hukuku, işçi ve işveren içindeki ilişkileri düzenleyen bir hukuk dalıdır. İş hukukunun kaide ve kaidelerina aykırılık halinde de çeşitli hukuki, cezai ve idari yaptırımlar gündeme gelmektedir. İş hukuku yönünden idari yaptırımlar: işin durdurulması, ufaklerin işten alıkonulması ve idari para cezası olarak ön plana çıkmaktadır. Bu çalışma, ış hukukunda uygulanan idari para cezalarını konu almaktadır.

İş Hukukunda İdari Para Cezaları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu