Roman Kitapları

İshak Kuşu PDF indir

İshak Kuşu PDF indir, e-kitap sitemizde İshak Kuşu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ünal Sakman tarafından kaleme alınan İshak Kuşu kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İshak Kuşu kitabını 9786257497404 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İshak Kuşu kitap özeti, İshak Kuşu pdf oku, İshak Kuşu yandex, Ünal Sakman e-kitap pdf, İshak Kuşu PDF Drive, İshak Kuşu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İshak Kuşu PDF Oku

İshak Kuşu Kısa Özet

Ünal Sakman, Bâbıâli’nin çok bi hayli beğeni alan ve sayılan bir ismidir. Ülkemizde etkili olmuş Tercüman ve Türkiye gibi gazetelerde uzun seneler üst düzey yöneticilik yapmış iyi bir gazetecidir. Bâbıâli Hatıraları’nı kültür dünyamıza armağan eden Sakman, Kral Kapanı romanıyla da basın dünyamızın bir dönemini aydınlatmış ve tepelere kondurulmuş haycihazların gerçek çehresini ve içyüzlerini anlatmıştı.
Yazar şimdi de hikâyelerinden bir araya gelen İshak Kuşu ile okurların karşısına çıkıyor. Ben bu hikâyeleri dikkatle ve titizlikle okudum. Doğrusu hayran kaldım. Toplumun iç dünyasının hakiki sahnelerini ortaya koyuyor bu metinler. Her biri sahiciliklerin yansımasıdır. Biraz kurgu, geniş ölçüde ise hakikat. Hikâyelerdeki bütün kahramanlar âdeta yaşamın içinden kopup gelmiş, sevgiyle önümüze düşmüşlerdir.
İshak Kuşu edebiyat dünyamız adına büyük bir kazanç. Eser, ömrünü matbuata adamış usta bir gazetecinin duygu ve düşüncelerini, yaşama sevincini göz önüne seriyor. Derin bir lirizm, müthiş bir üslûp ve akıcı metinler demeti. Kitap, darbelerle, salgınlarla ve savaşlarla sarsılan ve yorulan insanlara, bir bahar esintisi gibi. Gönülden akıp gelen, insani hisleri hatırlatan bu manalı ve kutlu sese kulak verilmeli.
(Mehmet Nuri Yardım)

İshak Kuşu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu