Araştırma Kitapları

Isı Transferi ve Örnek Problemler PDF indir

Isı Transferi ve Örnek Problemler PDF indir, e-kitap sitemizde Isı Transferi ve Örnek Problemler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fethi Halıcı tarafından kaleme alınan Isı Transferi ve Örnek Problemler kitabı 571 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Isı Transferi ve Örnek Problemler kitabını 9789755114781 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Isı Transferi ve Örnek Problemler kitap özeti, Isı Transferi ve Örnek Problemler pdf oku, Isı Transferi ve Örnek Problemler yandex, Fethi Halıcı e-kitap pdf, Isı Transferi ve Örnek Problemler PDF Drive, Isı Transferi ve Örnek Problemler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Isı Transferi ve Örnek Problemler PDF Oku

Isı Transferi ve Örnek Problemler Kısa Özet

Isı Transferi ve Örnek Problemler kitabında anlatılan ısı geçişi, sanayinin aşağı yukarı her dalında, ısıtma ve soğutma tekniğinde, iklimlendirmede, buhar kazanlarında v.b konularda karşımıza çıkar. Bu nedenle ısı transferi/geçişi dersi, makine, enerji ve tekstil mühendisliğinin vazgeçilmez bir bilim dalıdır.

Kitabın bu baskısında; bazı bölümlere ilaveler yapılmış, bunun bunun yanında çözümlü ve çözümsüz çok sayıda problemler ilave edilmiş veöncedenki baskıda gözden kaçan hatalar düzeltilmiştir. Anlatımda şekillere ağırlık verilerek, şekillerin daha iyi anlaşılabilmesi için renk tonlaması yapılmıştır. Birinci baskıda olduğu gibi, bu baskıda da Türkçe teknik dilin ve SI birim sisteminin kullanılmasına özen gösterilmiştir.

Öğrenciler tarafından konunun daha iyi anlaşılabilmesi için, konunun hemen bitiminde pratiğe dönük örnekler verilerek sade bir anlatım tercih edilmeye çalışılmıştır.

Isı Transferi ve Örnek Problemler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu