Ekonomi Kitapları

İşimiz Gücümüz Oyun PDF indir

İşimiz Gücümüz Oyun PDF indir, e-kitap sitemizde İşimiz Gücümüz Oyun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehpare Kileci tarafından kaleme alınan İşimiz Gücümüz Oyun kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İşimiz Gücümüz Oyun kitabını 9786055286576 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İşimiz Gücümüz Oyun kitap özeti, İşimiz Gücümüz Oyun pdf oku, İşimiz Gücümüz Oyun yandex, Mehpare Kileci e-kitap pdf, İşimiz Gücümüz Oyun PDF Drive, İşimiz Gücümüz Oyun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İşimiz Gücümüz Oyun PDF Oku

İşimiz Gücümüz Oyun Kısa Özet

Bilmek kadar, bilgiyi aktarabilmek de mühimdir. Yılların birikimiyle edinilen bilgilerin en etkili ve kalıcı biçimde aktarılmasında ihtiyaç duyulan iki şey var: Biraz hayal gücü ve oyunlar.
Deneyimli eğitmen ve danışman Mehpare Kileci’nin kaleme aldığı İşimiz Gücümüz Oyun, eğitim alan bireylerin hem keyifle öğrenmelerini hem de öğrendiklerini yaşamlarına uyarlamalarını sağlayacak 69 oyun içeriyor.
Isındırma, İletişim, Takım Çalışması, Problem Çözme ve Farklı Bakış Açısı, Stres Yönetimi başlıkları altında toplanan bu oyunlar farklı duyu organlarına hitap ederek öğrenmeyi kolaylaştırıp kalıcılaştırıyor.

Çocukluk geride kalmış, bitmiş bir dönem değildir. Merak duygusu, keşfetme arzusu ve oyun dünyasının uçsuz bucaksız coğrafyasında yaşanılan hep çocukluktur. Özgürlüğü elinden alınan çocuğa *büyük* derler. Picasso ne güzel söylemiş: *Her zaman bir çocuk gibi resim yapmak istedim…*

Mehpare Kileci, bu sonsuz yolculukta çok güzel bir yol haritası sunuyor bizlere. Maskelerimizden, sırtımıza yüklenen gergedan kabuğundan kurtulmamızı sağlayan bir kitap.

– SunayAkın
Şair-Yazar

Başarılı bireylerin hepsi meselelere farklı açılardan bakma başarısına sahip olan bireyler. Mehpare Kileci bu kitapta bize her gün oturduğumuz sandalyeden kalkıp etrafımıza değişik perspektiflerden bakmamızı öneriyor. Kitabın son sayfasını çevirdiğinizde artık siz de bir “akıl çelen” olabilirsiniz…

– Zeynep Göğüş
Gazeteci

İşimiz Gücümüz Oyun PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu