Edebiyat Kitapları

İsimsiz’in Çocukları PDF indir

İsimsiz’in Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde İsimsiz’in Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan İsimsiz’in Çocukları kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İsimsiz’in Çocukları kitabını 9786052382691 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İsimsiz’in Çocukları kitap özeti, İsimsiz’in Çocukları pdf oku, İsimsiz’in Çocukları yandex, Brandon Sanderson e-kitap pdf, İsimsiz’in Çocukları PDF Drive, İsimsiz’in Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İsimsiz’in Çocukları PDF Oku

İsimsiz’in Çocukları Kısa Özet

Doğduğu günden bu yana hem kutsanmış hem de lanetlenmişti Tacenda.

Kutsanmıştı, çünkü kaynağı belli olmayan bir büyü aracılığıyla 15 senedir ailesini ve sevdiklerini türlü tehlikelerden korumayı başarmıştı.

Lanetlenmişti, çünkü yaşadığı ufak köyü ziyaret eden iblislerin sayısı her geçen günle birlikte artmaya sürdürmekte ve Tacenda geceleri göremiyordu.

Sonra bir gece, herhangi bir neden olmaksızın, Tacenda’nın kutsal koruma büyüsü işe yaramaz oluverdi ve sevdiği herkesi bir anda yitirdi ufak kız.

İçinde yanan intikam ateşiyle yola düşerken, bu yolun kendisini nereye götüreceği hususunda en ufak bir düşüncesi yoktu…

İsimsiz’in Çocukları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu