Ekonomi Kitapları

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi PDF indir

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde İşletme Ekonomisi ve Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muammer Doğan tarafından kaleme alınan İşletme Ekonomisi ve Yönetimi kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İşletme Ekonomisi ve Yönetimi kitabını 9786051330754 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İşletme Ekonomisi ve Yönetimi kitap özeti, İşletme Ekonomisi ve Yönetimi pdf oku, İşletme Ekonomisi ve Yönetimi yandex, Muammer Doğan e-kitap pdf, İşletme Ekonomisi ve Yönetimi PDF Drive, İşletme Ekonomisi ve Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi PDF Oku

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi Kısa Özet

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi adlı bu eserde kuruluşundan işleyişine kadar işletmecilik kapsamına giren tüm konular, yeni bir yaklaşımla, özellikle 2000`li senelerda gerek literatürdeki gelişmeler gerekse iş dünyasındaki yeni uygulamalar dikkatle değerlendirilerek hazırlanmıştır. Eserde çağdaş işletmecilik alanında ülkeler arası nitelik kazanmış en son kavramlar, bilgiler, ilkeler, teknikler ve stratejiler sistematik bir biçimde incelenmiştir. Bilhassa işletmeciliğin temel konuları ve kavramları, işletmenin kurulması faaliyetleri, yönetim, üretim, pazarlama ve finans fonksiyonları ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

Eser, programlarında işletme, işletme ekonomisi, işletme yönetimi, yönetim ve organizasyon, üretim, pazarlama ve finansman gibi derslerin olduğu İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, İşletme ve Mühendislik Fakülteleri ve Meslek Yüksekokulları öğrencilerine yönelik bir referans kaynağı niteliğindedir.

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu