Ekonomi Kitapları

İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini PDF indir

İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini PDF indir, e-kitap sitemizde İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Leyla Şenol tarafından kaleme alınan İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini kitabını 9786057858023 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini kitap özeti, İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini pdf oku, İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini yandex, Leyla Şenol e-kitap pdf, İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini PDF Drive, İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini PDF Oku

İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini Kısa Özet

Merak, araştırmak, incelemek, keşfetmek insanoğlunun doğası gereğidir. Doğuştan gelen bir duyguya kapılarak yeni kavramları araştırmak, bu kavramlar içindeki ilişkileri ortaya koymak için yola çıkılan bu kitaba *İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar* adı verildi. Kitapta günümüz işletmecilik, örgütsel davranış literatüründe, psikolojiden sağlık bilimlerine kadar disiplinler arası alanları kapsayacak biçimde ve gelecekte üzerinde bir çok araştırma yapılacağı öngörülen yeni yaklaşımlar, kavramlar açıklanmaya çalışılmıştır.

Bu kitabın, işletme yönetimi ile ilgilenenler, yöneticiler, çalışanlar, araştırmacılar ve öğrenciler için yeni ufuklar açacağı kanısına varılmaktadır.

İşletmecilikte Yeni Yaklaşımlar Dizini PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu