Ekonomi Kitapları

İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar PDF indir

İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar PDF indir, e-kitap sitemizde İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bülent Tokat tarafından kaleme alınan İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar kitabı 254 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar kitabını 9786053278177 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar kitap özeti, İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar pdf oku, İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar yandex, Bülent Tokat e-kitap pdf, İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar PDF Drive, İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar PDF Oku

İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar Kısa Özet

Bu çalışma da çoğunluk örnek olaylarda tek bir işlevi ilgilendiren örnek olaylar (Okka; 2005; Eren 2015; Aşkun, 1982) yerine birkaç konuyu ilgilendiren örnek olaylara yer verilmiştir. Buna bağlı olarak, örnek olayda incelenmesi ve çözüme kavuşturulması gereken sorun sayısı da artmıştır. Yazınsal alanda bazı örnek hadiselerin altında olayla alakalı sorulara yer verilmesi, yöntem olarak doğru olsa da yine bu çalışmamızda belli bir konuya dikkati çekmek, düşünceyi sınırlamamak adına daha kapsamlı ve değişik bakış açılarından hadiseleri görmeyi ve tartışmayı öğrenmeleri üstelik doğru veya yanlış çözümleri bulmak yerine en iyi olası çözümü görebilmelerini sağlamak amaçlanmış.

Bu çalışma da amaç, öğrencilerin dört yıl boyunca farklı sınıf ve zamanlarda okumuş olduğu işletme işlevleri ile alakalı kuramsal bilgilerin, örnek olaylarda, gerçek işletme poblemlerinı çözmede, detaylarını uygulayabilme beceri i ve kabiliyetini geliştirmektir. Başlangıçta özet bilgiler verilmesinin nedeni ise; bu işlevlere ilişkin derslerin ve bilgilerin farklı sınıf ve zamanlarda okutuluyor olması, öğrencilere bunlara ilişkin bilgileri anımsatmaya yardımcı olma, her bir işlev ayrıntılı bilgileri içeren fazla sayıda kitapların olması, örnek olayı çözümlerinde bu işlevlere ilişkin sorunlarda özet bilgilerin yetersizliğini görüp, cesaretlendirerek alakalı işleve ilişkin daha ayrıntılı araştırmaya yönlendirmektir.

İşletmelerde işlevsel Düzey Politikaları ve Uygulamaya Yönelik Örnek Olaylar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu