Edebiyat Kitapları

İspanyol Aşk Aldatmacası PDF indir

İspanyol Aşk Aldatmacası PDF indir, e-kitap sitemizde İspanyol Aşk Aldatmacası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elena Armas tarafından kaleme alınan İspanyol Aşk Aldatmacası kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İspanyol Aşk Aldatmacası kitabını 9786258387087 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İspanyol Aşk Aldatmacası kitap özeti, İspanyol Aşk Aldatmacası pdf oku, İspanyol Aşk Aldatmacası yandex, Elena Armas e-kitap pdf, İspanyol Aşk Aldatmacası PDF Drive, İspanyol Aşk Aldatmacası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İspanyol Aşk Aldatmacası PDF Oku

İspanyol Aşk Aldatmacası Kısa Özet

Bir düğün. İspanya’ya bir seyahat. Dünyanın en sinir bozucu adamı..
Ve üç gün boyunca oynanacak bir sevgililik oyunu. Yani kesinlikle işlemeyecek bir plan.

Catalina Martín’in acilen ablasının düğününe birlikte gideceği birine ihtiyacı vardı. Kalbini paramparça eden eski sevgilisinin nişan haberini aldıktan sonra İspanya’ya yalnız dönemezdi. Amerikalı bir erkek arkadaşı olduğuna dair dile getirdiği ufak yalan da kontrolden çıkmaya başlamıştı.

Onunla Atlantik Okyanusu’nu aşıp aldatmacasına ortak olacak birini bulmak için tam dört haftası vardı. Kalabalık, gürültücü ailesini kandırmak ise hiç kolay iş değildi. Lakin bireylerin ona acıyan bakışlarından kurtulacağı manasına geliyorsa her şeyi yapardı.

Yani, hemen hemen her şeyi… Uzun boylu, yakışıklı, herkese tepeden bakan iş arkadaşı Aaron Blackford’un yardım teklifini kabul etmesi imkânsızdı. Sonuçta Catalina yaşamında hiç bu kadar sinir bozucu, küstah ve katlanılmaz bir adamla karşılaşmamıştı.

Ama ailesinin heyecanı onu köşeye sıkıştırmıştı ve Aaron en iyi değilse bile tek seçeneğiydi. Seyahatleri ilişkilerini yeni bir boyuta taşırken, aralarındaki yanlış anlaşılmalar ortaya dökülecek ve Catalina adamın belki de sandığı kadar korkunç biri olmadığını fark edecekti.

NEW YORK TIMES, USA TODAY, SUNDAY TIMES, GLOBE&MAIL VE IRISH TIMES ÇOK SATANI
İLK ROMAN DALINDA 2021 GOODREADS OKUR ÖDÜLLERİ KAZANANI

*Romantik bir hikâyeden isteyebileceğiniz her şey bu kitapta.* —Helen Hoang, New York Times çoksatan yazarı
*Armas’ın ilk romanındaki kimya muazzam… Yavaş gelişen romantizm, şakali ve zeki karakterlerin en derin sırlarını açarak geçmişteki yanlış anlaşılmaların üstesinden gelmesiyle alev alıyor. İspanya ve Lina’nın ailesinin enteresanlıkları da eğlenceyi katlıyor. Romantik komedi severler bayılacak.* —Publishers Weekly

*Şahane bir tempo, olağanüstü karakterler ve müthiş bir kimya.* —Business Insider

*Son sayfayı okuduktan sonra bile düşüncenizden çıkmayacak bir romantizm arıyorsanız, işte sizin kitabınız bu.* —Cosmopolitan

*İlk sayfadan sizi içine çekecek ve son sayfalarıyla yüreğinizi ısıtacak.* —Ella Maise

İspanyol Aşk Aldatmacası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu