Roman Kitapları

Issız Zaman Fotoğrafları PDF indir

Issız Zaman Fotoğrafları PDF indir, e-kitap sitemizde Issız Zaman Fotoğrafları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Reşit Güngör Kalkan tarafından kaleme alınan Issız Zaman Fotoğrafları kitabı 248 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Issız Zaman Fotoğrafları kitabını 9786052902370 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Issız Zaman Fotoğrafları kitap özeti, Issız Zaman Fotoğrafları pdf oku, Issız Zaman Fotoğrafları yandex, Reşit Güngör Kalkan e-kitap pdf, Issız Zaman Fotoğrafları PDF Drive, Issız Zaman Fotoğrafları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Issız Zaman Fotoğrafları PDF Oku

Issız Zaman Fotoğrafları Kısa Özet

“Babalar ölür, bilirim.” dedi biri gülkurusu sesiyle başını sallayarak. Afalladım bird-en. “Ölür ölür, babalar ölür her zaman.” dedi bir başkası. “Sizin de mi babalarınız öldü?” dedim ben de. Hep birden başlarını salladılar gülkurusu seslinin başını sal-ladığı gibi. “Hep mi ölür?” dedim bu kez. “O ölür de seni de sağ bırakmaz ama,” dedi ocaktaki başını olduğumuz
masaya doğru uzatarak. Sonra nasıl olduysa işte, ansızın bu yavan yapıldak cümlenin içinde kayboldum. Ansızın anısız kaldım ve kırılan bir şeyler oldu sol tarafımda.
Kitaplarında pırıl pırıl bir Türkçenin izini süren Reşit Güngör Kalkan, titizliğini bu kez öyküye taşıyarak, `yazıyor olmanın hazzı`nı okurlarıyla paylaşıyor. Dilin her açıdan olanaklarını, büyüsünü ve mühim ölçüde toplumsal hassaslığını görülmektediran bu öykülerde aşka, emeğe ve özleme dair salt insan sıcağını manalı kılan altı çizilesi cümleler ve en yalın hâliyle sevginin gücünü bulacaksınız.

Issız Zaman Fotoğrafları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu