Ekonomi Kitapları

İşte Zor İnsanlar PDF indir

İşte Zor İnsanlar PDF indir, e-kitap sitemizde İşte Zor İnsanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özden Aslan tarafından kaleme alınan İşte Zor İnsanlar kitabı 231 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İşte Zor İnsanlar kitabını 9789756093856 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İşte Zor İnsanlar kitap özeti, İşte Zor İnsanlar pdf oku, İşte Zor İnsanlar yandex, Özden Aslan e-kitap pdf, İşte Zor İnsanlar PDF Drive, İşte Zor İnsanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İşte Zor İnsanlar PDF Oku

İşte Zor İnsanlar Kısa Özet

Özden Aslan, Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek adlı kitabında olduğu gibi, yine üç farklı zor insan tipiyle baş etmenin yollarını anlatıyor. Yazar, yaşamın içinden örneklerle zenginleştirdiği anlatımı ile okuyucuya keyifli bir rehber sunuyor. Zor insanları yönetmeyi öğrenmenin yolu bu kitabı okumaktan geçiyor.

İşte Zor İnsanlar, yarattığı beklentiyi tamamen karşılıyor. Çevremizde mutlaka bir Demir, Engin Bilgin, Dr. Hüsnü yahut Nurcan mevcuttur. Böyle bireylerle baş etmenin akıl oyunlarıyla dolu yolları bu kitapta. Zaman zaman güldüren, güldürürken de öğreten harika bir kitap.
Dinçer Maden

Harikaydı, bir solukta okudum. Öyküler, eğitici ve etkileyici; kendinizden bir parça buluyorsunuz. Bu insana böyle davranırsam baş edebilirim diyorsunuz ve ders çıkarıyorsunuz. Kitap, insanın ufkunu genişletiyor, bakış açısını yeniliyor.
Hüma Oktay

Kitap gerçekten fazla güzel ve sürükleyici. Hizmet sektöründe çalışan biri olarak bu kitabı ısrarla tavsiye ederim. Şirketler, tüm personellerine okutmalı. Böylelikle çalışanlar zor durumda kaldıklarında ne yapacaklarını öğrenir.

Özkan Bikiş

İşte Zor İnsanlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu