PDF İndir

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri PDF indir

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri PDF indir, e-kitap sitemizde İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ersin Demirel tarafından kaleme alınan İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri kitabını 9789757638834 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri kitap özeti, İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri pdf oku, İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri yandex, Ersin Demirel e-kitap pdf, İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri PDF Drive, İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri PDF Oku

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri Kısa Özet

İstiklal Yolu, Karadeniz’in en güzel ilçelerinden birisi olan İnebolu’dan başlayıp, Kastamonu ve Çankırı illeri üzerinden Ankara’ya uzanan, Kurtuluş Savaşı boyunca İnebolu’ya deniz yoluyla gelen cephanenin cepheye taşındığı tarihsel bir rotadır. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki yürüyüş yollarını doğaseverlerle buluşturan Kültür Rotaları Kitaplığı’nın altıncı kitabı olan İstiklal Yolu, Milli Mücadele’nin kilometre taşlarından birisi olan bu tarihi güzergâhı yürüyerek, bisikletle yahut araçla keşfetmek isteyenler için hazırlandı.

Yürümek isteyenlere kılavuzluk ederek doğaseverlerin işini kolaylaştıran, belirli aralıklarla konulmuş kırmızı-beyaz çizgileri ve kavşak noktalarına dikilen yön levhalarıyla İstiklal Yolu, aşağı yukarı herkesin rahatlıkla deneyebileceği kolay bir parkurdur. Tarihi taş kemer köprüler, ormanlık alanlar, aşı boyasıyla renklendirilmiş eski evler, tarihi konaklar, muhteşem manzaralı vadiler sizi bekliyor.

Elinizdeki rehber kitap; doğa yürüyüşü, Kastamonu, çadır, kamp, trekking, bisiklet parkurları, İnebolu, Kurtuluş Savaşı, Ilgaz Dağı ile ilgilidır.

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa Yürüyüşleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu