Psikoloji Kitapları

İstisna PDF indir

İstisna PDF indir, e-kitap sitemizde İstisna kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Christian Jungersen tarafından kaleme alınan İstisna kitabı 736 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İstisna kitabını 9789755399348 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İstisna kitap özeti, İstisna pdf oku, İstisna yandex, Christian Jungersen e-kitap pdf, İstisna PDF Drive, İstisna Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İstisna PDF Oku

İstisna Kısa Özet

Ve artık ölmesi gerek. Lakin o ölmüyor. Kanlar akmaya sürdürmekte. Sonu gelmiyor. Ve Malene tekrardan ve tekrardan bıçaklanıyor. Ve Anne-Lise`nin hayal kurgusu bir kısır döngüye dönüşüyor; saldırganın Malene`yi sazların içinden çekip çıkardığını hayal ediyor, ve onu sonra yine geriye çalıların arasına sürüklüyor. Ve Malene her seferinde yeni baştan pişmanlık duyuyor. Yeni baştan yalvarıyor, dövünüyor. Ve Malene yaptıklarına nedamet getirirken, Anne-Lise onun yüzünde çiçeği burnunda bir ifade belirdiğini hayal ediyor…

Christian Jungersen Danimarka çoksatar listesinde tam on sekiz ay ilk sırada kalan, yirmiden fazla dile çevrilen ve çok sayıda ödüle değer görülen İstisna romanında, insanı suça sürükleyen karanlık içsel dürtülerle onları su yüzüne çıkaran dışsal enerjikleri harmanlıyor.

Kopenhag`da bir soykırım incelemeleri merkezinde çalışan dört kadının yaşamı, içlerinden ikisinin ölüm tehdidi almasıyla tamamen değişir. Kadınlar önce, soykırım merkezi yayınları için kaleme aldıkları yazılarda konu ettikleri Mirko Zigic adlı bir Sırp savaş suçlusu tarafından izlendiklerinden şüphelenir. Lakin olaylar geliştikçe, kadınların içinde önceden de yüksek miktarda olan gerilim, bu ölüm kalım ortamında giderek tırmanacak, her biri diğerinden şüphelenmeye ekranlara gelecektır. Artık işyeri bir savaş alanına dönmüş, bu kaotik ortamda her bir kadın birer zanlıya dönüşmüştür.

Bireysellikle bencilliğin birbirine karıştığı gündelik yaşamın acımasız bir eleştirisi, müthiş bir psikolojik gerilim romanı olan İstisna`da Jungersen insan ilişkilerindeki gerilimden kaynaklanan soğuk atmosferi müthiş anlatıyor ve yaşatıyor okura.

İstisna PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu