Bilgisayar Kitapları

İt Dalaşı PDF indir

İt Dalaşı PDF indir, e-kitap sitemizde İt Dalaşı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fred Vogelstein tarafından kaleme alınan İt Dalaşı kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İt Dalaşı kitabını 9786058509115 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İt Dalaşı kitap özeti, İt Dalaşı pdf oku, İt Dalaşı yandex, Fred Vogelstein e-kitap pdf, İt Dalaşı PDF Drive, İt Dalaşı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İt Dalaşı PDF Oku

İt Dalaşı Kısa Özet

Apple ve Google Nasıl Savaşa Girip Bir Devrim Başlattılar
“Kim? Biz mi? Biz yalnızca dünyayı değiştirmek isteyen bir avuç bilgisayar meraklısıyız!”
Kitap, kamera, televizyon, cep telefonu, ses kayıt cihazı, kişisel bilgisayar ve daha fazlası… Hepsi bir cihazda toplanıp cebinize giriyor!
Bu devrimi gerçekleştiren Apple ile Google`ın ayrıntılarla, ihanetlerle ve tutulmayan sözlerle dolu gerçek hikâyesini okumaya hazır mısınız?
Silikon Vadisi`ndeki bu rekabet teknolojiyi ve yaşamımızı nasıl şekillendiriyor? 
80`lerde bilgisayar, 90`larda internet tarayıcısı, şimdilerde de smartphone (mobil cihaz)! Peki, şu an neyi hayal ediyoruz, neye ulaşacağız? Ondan daha devrimsel bir nesne mi kapımızda? 

Dünyamızı hayallerimizin ötesinde değiştirmeye devam eden Apple ve Google bize gelecekte daha da fazlasını vadediyor! İyi ama dünyayı değiştirirken bir anda “yeni dünya”ya hâkim oldular! Bizi nereye götürüyorlar?

“İt Dalaşı: Apple ve Google Nasıl Savaşa Girip Bir Devrim Başlattılar” ile Fred Vogelstein, bu soruları ve daha fazlasını sizin için yanıtlıyor. 

Okuduğunuza pişman olmayacaksınız!

İt Dalaşı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu