PDF İndir

İyi Aile Yoktur PDF indir

İyi Aile Yoktur PDF indir, e-kitap sitemizde İyi Aile Yoktur kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nihan Kaya tarafından kaleme alınan İyi Aile Yoktur kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İyi Aile Yoktur kitabını 9786053758488 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İyi Aile Yoktur kitap özeti, İyi Aile Yoktur pdf oku, İyi Aile Yoktur yandex, Nihan Kaya e-kitap pdf, İyi Aile Yoktur PDF Drive, İyi Aile Yoktur Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İyi Aile Yoktur PDF Oku

İyi Aile Yoktur Kısa Özet

İyi aile yoktur. Ya da paradoks şu ki iyi aile, “İyi aile yoktur” düsturuyla hareket edebilen ailedir. İnsanlar çocuk sahibi olduğunda farkında olmadan kendi çocukluğuna dair hisleri yaşar. Çocuğumuzla ilişkimiz, anne-babamızla ilişkimizin devamıdır.

Çocuğumuzla doğru bağ kurma, kendi çocukluğumuzu ve içimizdeki çocuğu tamir etmekle olur. Her insanın içinde anne, baba, çocuk mevcuttur ve kuvvetli psikoloji aslında, içimizdeki çocuğun kuvvetli olduğu, saygı gördüğü psikolojidir.

İyi Aile Yoktur yalnızca  anne-babalar değil, çocukluk geçirmiş ve kendisini daha iyi anlamak isteyen her yaşta insan için yazıldı.

Bu kitabın sunduğu farklı bakış açısıyla, neden acı çektiğimiz, sevilmeyi neden isteyip sevgiyi kaybettiğimizde neden üzüldüğümüz, işlerimizi neden ertelediğimiz gibi kendimize dair bir çok şeyin altındaki nedeni çiçeği burnunda bir gözle, şaşkınlıkla keşfedeceksiniz.

İngiltere’de Essex Üniversitesi’nde Psikanaliz yüksek lisansı yapan, Avrupa ve Amerika’da psikoloji alanında konferanslarda tebliğler sunan ve çocukluk atölyeleriyle ebeveynlerle buluşan Nihan Kaya, senelerca süren çalışmalarını bu kitapta derliyor.

İyi Aile Yoktur PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu