Ekonomi Kitapları

‘İyi’den Mükemmel Şirkete PDF indir

‘İyi’den Mükemmel Şirkete PDF indir, e-kitap sitemizde ‘İyi’den Mükemmel Şirkete kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jim Collins tarafından kaleme alınan ‘İyi’den Mükemmel Şirkete kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. ‘İyi’den Mükemmel Şirkete kitabını 9789757004431 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. ‘İyi’den Mükemmel Şirkete kitap özeti, ‘İyi’den Mükemmel Şirkete pdf oku, ‘İyi’den Mükemmel Şirkete yandex, Jim Collins e-kitap pdf, ‘İyi’den Mükemmel Şirkete PDF Drive, ‘İyi’den Mükemmel Şirkete Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

‘İyi’den Mükemmel Şirkete PDF Oku

‘İyi’den Mükemmel Şirkete Kısa Özet

“Vasat” bir şirket, kalıcı olarak “müthiş” bir şirkete dönüşebilir mi?

Dönüşebilirse bu nasıl gerçekleşir?

Bir şirketin “iyi”den “müthiş”e dönüşmesini sağlayan belirleyici özellikler nelerdir?

Yazar Jim Collins, 5 yıl önce bu sorularına yanıt bulmak üzere araştırma ekibindeki dostları ile birlikte ABD kökenli 1400`ün üzerinde şirketi inceledi. İşte bu kitap, vasat bir şirketin nasıl müthiş ve bunun yanı sıra kalıcı başarılar elde eden bir şirkete dönüşebileceği hususunda, evrensel boyutta uygulanabilir araştırma eldeki verilerin ı içeriyor.

Kitap, ABD`de basıldığı 2001 senesinden beri “İş Hayatı Kitapları” kategorisinde, en fazla satanlar listesinin başından hiç düşmedi. Yazar müthişe ulaşmanın; ünlü CEO`lar, en son teknolojik uygulamalar yahut popüler değişim metotlarıni uygulamakla değil, doğru insanlarla doğru hedefe odaklanmış disiplin kültürünün hakim olduğu bir ortam yaratmakla gerçekleşebileceğini dile getiriyor. Bu savını da örneklerle ve gerçek şirket hikayeleriyle süslüyor. Jim Collins`e göre müthişe ulaşma yolculuğunda değişim süreci, ilk etapta enerji istemesine rağmen bir kez ivme kazandığında, aldığı enerjiden fazla daha fazlasını geri veriyor. Bu nedenle vasatlığın içinde boğulmak yerine her organizasyon, kitabın sunduğu pratik yol haritasını takip ederek uzun dmühim müthişliğe ulaşabilir.

‘İyi’den Mükemmel Şirkete PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu