PDF İndir

İyileşmek PDF indir

İyileşmek PDF indir, e-kitap sitemizde İyileşmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Caner Yaman tarafından kaleme alınan İyileşmek kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İyileşmek kitabını 9786257671606 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İyileşmek kitap özeti, İyileşmek pdf oku, İyileşmek yandex, Caner Yaman e-kitap pdf, İyileşmek PDF Drive, İyileşmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İyileşmek PDF Oku

İyileşmek Kısa Özet

Dün bitti, hikâyen sürdürmekte…

Yolu sana çıkmayanların yolundan ayrıldığında iyileşmeye ekranlara geleceksın.

“İnsanı insan yaralar, yaralarını yine insan sarar.”

Aslolan, doğru tercihleri yapabilmek ve zor kararlar vermeyi göze alabilmektir.

Olmayana değil olana odaklanmak, gidene değil kalana sarılmak ve yüreksiz değerli okurlarımıza değil, her koşulda senin için yüreğini ortaya koyanlara tutunmak iyileştirecek seni. Gidenlerden kopamadıkça yaralanan ruhun, şifasını yanında duran ve asla gitmemiş olanları fark ettiğinde bulacak. Mütevazı varlıklarıyla yaşamımızı nimete çevirenlere minnet duymak, unutulmaması gereken bir ödevdir sevgili dostum.

Önyargıları bir kenara bırakmış, olduğun gibi kabul eden, ilgisini esirgemeyen, her koşulda yardıma koşan, anlamaya çalışan, yalnızca hüznünde değil, sevincinde de yanında olan ve sevgisi koşullara bağlı olmayan kim varsa yaşamında, hepsine teşekkür et.

“Çünkü ruhun şifası, senin yüreğindeki feryatları kendi yüreğinde duyabilenlerdedir fakat.”

İyileşmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu