Felsefe Kitapları

Japonizm PDF indir

Japonizm PDF indir, e-kitap sitemizde Japonizm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erin Nilmi Longhurst tarafından kaleme alınan Japonizm kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Japonizm kitabını 9786052996171 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Japonizm kitap özeti, Japonizm pdf oku, Japonizm yandex, Erin Nilmi Longhurst e-kitap pdf, Japonizm PDF Drive, Japonizm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Japonizm PDF Oku

Japonizm Kısa Özet

İkigai, orman banyosu, wabi-sabi ve daha fazlası

Japonizm, Japonların huzurlu yaşam sanatını daha mutlu, daha sağlıklı, daha manalı bir hayat sürmenizi sağlayacak pratik ipuçları ve fikirler halinde sunuyor.

Sizin ikigai’niz (amacınız) ne? Bir anı bir anını tutmayan günlük yaşamın kaosunda farkındalığınızı nasıl geliştirebilirsiniz?

Japonlar şinrin-yoku adı verilen orman banyosundan kaligrafiye, çiçek düzenleme sanatı ikebanaya, çay seremonilerine ve yeme içme anlayışlarına kadar birden fazla alanda gelenekleri, felsefeleri ve sanatlarıyla huzur buluyorlar. Bu kitap bize de Japonizm’i günlük yaşamımızda nasıl uygulayabileceğimizi öğretiyor.

Hayata wabi-sabi (yaşamın geçici doğası), kintsugi (kırık objeleri altınla onarma sanatı) ve kaizen (alışkanlık edinme teknikleri) penceresinden bakarak yaşam tarzınızı ve zihninizi zenginleştirin.

Japonizm PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu