Roman Kitapları

Japonya’nın Hayaletleri PDF indir

Japonya’nın Hayaletleri PDF indir, e-kitap sitemizde Japonya’nın Hayaletleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lafcadio Hearn tarafından kaleme alınan Japonya’nın Hayaletleri kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Japonya’nın Hayaletleri kitabını 9786258361018 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Japonya’nın Hayaletleri kitap özeti, Japonya’nın Hayaletleri pdf oku, Japonya’nın Hayaletleri yandex, Lafcadio Hearn e-kitap pdf, Japonya’nın Hayaletleri PDF Drive, Japonya’nın Hayaletleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Japonya’nın Hayaletleri PDF Oku

Japonya’nın Hayaletleri Kısa Özet

Tüm dünyanın Japon kültürü ve edebiyatıyla tanışmaya başlamasını sağlayan ilk isimlerden olan Lafcadio Hearn, Japonya’nın Hayaletleri’nde, haycihazların ve goblinlerin ölümsüz imgeleri, folklor, batıl inançlar ve ulusun gelenekleriyle süslenmiş hikâyeleri bir araya getiriyor. Bu hikâyelere ek olarak da biri Japon şiiri, diğeri Japon Budist atakelimeleri üzerine iki ilgi çekici çalışmayı okurlarına sunuyor.

Japonya’nın Hayaletleri, doğaüstü öğelerle Hearn’ün varoluşun inceliklerini yakalama becerisini birleştiren zengin bir derleme. Japon kültürüne, manevi yönüne ve günlük yaşamına dair tüyler ürpertici hikâyelerin toplandığı bu eşsiz kitap, aramızda dolaşan kötücül hayaletleri tespit etmek veya tanınmış bir yazı zanaatkârının düzyazısının tadını çıkarmak isteyenlere tarifsiz bir zevk vaat ediyor.

Japonya’nın Hayaletleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu