Teknoloji Kitapları

Jinekoloji ve Obstetrik PDF indir

Jinekoloji ve Obstetrik PDF indir, e-kitap sitemizde Jinekoloji ve Obstetrik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. A. Akın Sivaslıoğlu tarafından kaleme alınan Jinekoloji ve Obstetrik kitabı 576 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Jinekoloji ve Obstetrik kitabını 9786057607546 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Jinekoloji ve Obstetrik kitap özeti, Jinekoloji ve Obstetrik pdf oku, Jinekoloji ve Obstetrik yandex, A. Akın Sivaslıoğlu e-kitap pdf, Jinekoloji ve Obstetrik PDF Drive, Jinekoloji ve Obstetrik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jinekoloji ve Obstetrik PDF Oku

Jinekoloji ve Obstetrik Kısa Özet

Sivaslıoğlu Jinekoloji ve Obstetrik kitabını yazmakta ki amacım 33 yıllık hekimlik deneyimden yararlanarak gu¨ncel; rafine ve etkin bilgiyi okuyucu ile paylaşmaktır.

Bunun yanı sıra; farklı zamanlarda kaynak kitapların okunmasında, okuyucunun zorlandığı; yazım dili sebebiyle keyifli okumayı yapamadığı bilinen bir gerçektir. Aynı biçimde kaynak kitaplardaki bir diğer sorun da bilginin veriliş yoğunluğudur. Bu problemlerin farkında olarak okunması kolay; gu¨ncel bilginin dengeli yoğunlukta aktarıldığı bir kitap yazmaya gayret gösterdim.

Okuyucu spektrumu olarak; stajyer doktorlar, intörn doktorlar, aile hekimleri, kadın hastalıkları ve doğum asistanları, jinekolog ve obstetrisyenler hedeflenildi ve bu kitap; her bir grubun kendine yarayacak bilgilerle donatıldı. Böylelikle, kadın hastalıkları ve doğum ders sınavı, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ve kadın doğum uzmanlık alanında yan dal sınavına hazırlanan yahut profesyonel kariyerinde ihtiyaç duyduğu gu¨ncel bilgiye ulaşmak isteyen hekimler için iyi bir ‘çalışma kitab’ı da oluştu.

Jinekoloji ve Obstetrik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu