Bilgisayar Kitapları

Joomla PDF indir

Joomla PDF indir, e-kitap sitemizde Joomla kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selahattin Çetinkaya tarafından kaleme alınan Joomla kitabı 263 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Joomla kitabını 9789758878383 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Joomla kitap özeti, Joomla pdf oku, Joomla yandex, Selahattin Çetinkaya e-kitap pdf, Joomla PDF Drive, Joomla Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Joomla PDF Oku

Joomla Kısa Özet

Bu kitap bir başvuru kaynağıdır. 1 senelik bir emeğin ürünüdür. Kar maksatlı kesinlikle yazılmamıştır. Joomla içerik sistemi hususundaki derin bir eksikliği doldurmak için uzun uğraşlar neticesi derlenenen bir kitaptır.

Elbette joomlanın her konusuna istediğim miktarda değinemesem de temel oluşturmak ve bu sistemin mantığını anlatan bir çalışma olarak bu kitaba bakarsanız bu çalışma daha manalı olacaktır. Bu kitap aracılığıyla ve sizlerinde emeğiyle ortaya çok güzel çalışmalar çıkartacağınıza kesin gözüyle bakıyorum. Joomlanın en güzel özelliği kodlama hususunda hiçbir şey bilmeyenler dahi webmasterlara taş çıkartırcasına güzel web siteleri yapabilmesidir.

Yapmanız gereken yalnızca ne yapmak istediğinizi kafanızda tasarlayıp ona uygun bileşenler ve modüller bulmak olacak. Normal olarak bu işi profesyonel olarak yapan bireylerin aylarca uğraşıp yaptıklarını bu bileşen modül sistemiyle abartmıyorum belki beş dakikada yapmış olcaksınız. Joomlayı keşfettikçe nelere kadir olduğunu hayretle gördükçe bu sistemi dahada sevecek ve bu kitabın maksadı olan *joomlayı sevdirmek ve geliştirmek * olan amacına kendi olanaklarınız ışığında hizmet edeceksiniz. Joomla durağan bir sistem değil her gün gelişen ilerleyen bir yapıya sahiptir.

Her yönü çok geniş bir şekilde anlatılacak olsa cilt cilt kitap yazmak gerekebilir. Ama dört işlemi yapmak için sayıları bilmek gerektiği gibi bu kitapta bu mantık çerçevesinde joomlanın matematiği anlatılıyor, çok karmaşık işlemler yapmak size kalmış.

Joomla PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu