Roman Kitapları

Jüpiter Kaç Lira? PDF indir

Jüpiter Kaç Lira? PDF indir, e-kitap sitemizde Jüpiter Kaç Lira? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Fidan tarafından kaleme alınan Jüpiter Kaç Lira? kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Jüpiter Kaç Lira? kitabını 9786052241387 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Jüpiter Kaç Lira? kitap özeti, Jüpiter Kaç Lira? pdf oku, Jüpiter Kaç Lira? yandex, Metin Fidan e-kitap pdf, Jüpiter Kaç Lira? PDF Drive, Jüpiter Kaç Lira? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jüpiter Kaç Lira? PDF Oku

Jüpiter Kaç Lira? Kısa Özet

– Ayrıntı ve tespit mizahının yaratıcısı Metin Fidan’dan… –

Sıradan hayatların sıradışı insanları, anları, ayrıntı kısmı, her kişisel öykünün incelemeye değer birer eser olduğunu düşündürüyor. Bu insanlar birbirinden kahraman, bu anlar ve ayrıntılar birbirinden kurgu gibi geliyor; bir akrabanın gariban yaşamı, bir arkadaşın saplantıları, komşuların yaygarası, hevesler, deneyler, yanlış anlaşılmalar, tam yerine rast gelmeler…

Metin Fidan, günümüzün ince mizah dilini şekillendiren mütevazı isimlerden. Gırgır sonrası LeMan kuşağı, onu ve efsane köşesi Ayrıntılar’ı çok iyi hatırlıyor. Şimdi ise bambaşka bir biçimde ve yine gülümseterek kendini hatırlatıyor. Jüpiter Kaç Lira?, Metin Fidan’ın aynı keyifli dilini kullandığı ve çok daha özgürce düşünerek yazdığı ilk mizah öykülerinden oluşuyor.

Jüpiter Kaç Lira? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu