Siyaset Kitapları

Kaçın! Demokrasi Geliyor! PDF indir

Kaçın! Demokrasi Geliyor! PDF indir, e-kitap sitemizde Kaçın! Demokrasi Geliyor! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Banu Avar tarafından kaleme alınan Kaçın! Demokrasi Geliyor! kitabı 159 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kaçın! Demokrasi Geliyor! kitabını 9789751414663 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaçın! Demokrasi Geliyor! kitap özeti, Kaçın! Demokrasi Geliyor! pdf oku, Kaçın! Demokrasi Geliyor! yandex, Banu Avar e-kitap pdf, Kaçın! Demokrasi Geliyor! PDF Drive, Kaçın! Demokrasi Geliyor! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaçın! Demokrasi Geliyor! PDF Oku

Kaçın! Demokrasi Geliyor! Kısa Özet

Banu Avar’ın 2011´de yaptığı 8 ayrı belgeselin genişletilmiş metinlerinden bir araya gelen bu kitap, Ortadoğu´da yaşanan siyasal gelişmelerin iç yüzünü tüm çıplaklığıyla gözler önüne çıkarıyor.

*Düğmeye basıldı. Afrika ve Ortadoğu bir bir ayaklandı… ‘Demokrasi’ ihracatına başlandı!

Bu coğrafya dünya petrol rezervlerinin yarısına sahip. Doğal gazın vatanı! Amerika iflas ediyor. Küresel sermaye krizde! O zaman darbeler ve savaşlar gündemde! İlk petrol savaşında Osmanlı İmparatorluğu darmadağan edilmişti. İkincisinde Avrupa yeniden düzenlendi. Üçüncü paylaşım şimdi! Darbelerin ve savaşların anahtar kelimesi ‘Özgürlük ve Demokrasi’! Çatışmanın hedefi petrol, su yolları, enerji! Ve Ortadoğu ateşler içinde!*

Kaçın! Demokrasi Geliyor! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu