Macera Kitapları

Kaderin Çağırdığı Yerdeyim PDF indir

Kaderin Çağırdığı Yerdeyim PDF indir, e-kitap sitemizde Kaderin Çağırdığı Yerdeyim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmed Günbay Yıldız tarafından kaleme alınan Kaderin Çağırdığı Yerdeyim kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kaderin Çağırdığı Yerdeyim kitabını 9786050814248 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaderin Çağırdığı Yerdeyim kitap özeti, Kaderin Çağırdığı Yerdeyim pdf oku, Kaderin Çağırdığı Yerdeyim yandex, Ahmed Günbay Yıldız e-kitap pdf, Kaderin Çağırdığı Yerdeyim PDF Drive, Kaderin Çağırdığı Yerdeyim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaderin Çağırdığı Yerdeyim PDF Oku

Kaderin Çağırdığı Yerdeyim Kısa Özet

Ahmed Günbay Yıldız, okurlarını yine derinden etkileyecek bir romanla çıkıyor karşımıza. Kaderin Çağırdığı Yerdeyim, mazisini oğlundan gizleyen bir baba ile bu maziyi biteviye öğrenmek isteyen bir oğulun hikayesi.

Davut, babasının kendisinden gizlediği geçmişi öğrenmek istiyorsanız çok çabalamıştır fakat başaramamış, her seferinde babasının engellemesiyle karşılaşmıştır. Üniversiteden mezun olmuş, genç bir avukat adayı olarak Davut, artık gerçekleri öğrenmek istiyorsanız doğru zamanın geldiğini düşünmektedir. Annesi neden ve nasıl ölmüştür? Babasının asla kabul etmediği memleketi nasıl bir yerdir? Akrabaları, halaları, dayıları, varsa aile büyükleri kimlerdir? Davut bu sorularla babasının karşısına çıktıkça çember daralmakta ve okurlara birbirinden kıymetli dersler sunan sır perdesi aralanmaktadır…

Kaderin Çağırdığı Yerdeyim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu