Roman Kitapları

Kadın Olma Sanatı – Veda PDF indir

Kadın Olma Sanatı – Veda PDF indir, e-kitap sitemizde Kadın Olma Sanatı – Veda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşegül Banu Şahin tarafından kaleme alınan Kadın Olma Sanatı – Veda kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kadın Olma Sanatı – Veda kitabını 9786258142327 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kadın Olma Sanatı – Veda kitap özeti, Kadın Olma Sanatı – Veda pdf oku, Kadın Olma Sanatı – Veda yandex, Ayşegül Banu Şahin e-kitap pdf, Kadın Olma Sanatı – Veda PDF Drive, Kadın Olma Sanatı – Veda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kadın Olma Sanatı – Veda PDF Oku

Kadın Olma Sanatı – Veda Kısa Özet

Çocuk yaşta şahit olduklarımız, maruz kaldıklarımız, küçücük kalplerimizde öyle derinlere yerleşir ki köpürterek tazyikli sularla yıkasanız, fırçalasanız, kazısanız bile izi kalır.

Dayak mağduru çocukların vücutlarında açılan yaraların çoğu, yetişkin oluncaya kadar iyileşir. Psikolojik şiddetin açtığı yaralar ise asıl yetişkin olunca görülmektedir. Korku gibi, güvensizlik gibi, öfke gibi duygular, hep çocukluktan gelir, yapışır kalır insanın üstüne.

Annelik, Allah tarafından kadınlara bahşedilmiş en özel, en güzel duygudur şüphesiz. Karşımda, dağlanmış yüreklerini içtenyetle bizlere açmaya hazır, üç yaralı anne var.

Meryem, Perihan ve Fikriye…

Gazeteci yazar Aysun Güney’in röportajlarıyla Kadın Olma Sanatı -Vefa-’nın devamı niteliğinde olsa da tamamen kendine özgü hikâyeleri ve kendine özgü karakterleri ile bu kez bambaşka yaşamlara dokunacağız.

Kadın Olma Sanatı – Veda PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu