Sağlık Kitapları

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi PDF indir

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi PDF indir, e-kitap sitemizde Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lisa Purcell tarafından kaleme alınan Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi kitabını 9786059800198 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi kitap özeti, Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi pdf oku, Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi yandex, Lisa Purcell e-kitap pdf, Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi PDF Drive, Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi PDF Oku

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi Kısa Özet

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi, vücut anatomisi göz önünde bulundurularak hazırlanmış, eseme hareketlerinin ardından önce vücudun üst, sonra da alt bölümüne odaklanan egzersizler içeren kapsamlı bir kılavuzdur. Her bir egzersizle birlikte, o egzersizle hangi kasların çalıştığını gösteren çizimler bulacak, bu çizimler aracılığıyla daha gerçekçi ve kendi amaçlarınız ışığında şekillendirdiğiniz egzersiz programları oluşturabileceksiniz.

Ayrıca her hareketin nasıl yapılması gerektiğini sıra sıra açıklayan yönergelerin bunun yanında hareketleri doğru bir biçimde yapmak için dikkat etmeniz ve kaçınmanız gerekenlerle alakalı ipuçlarını da bu kitabın sayfaları içinde bulacaksınız.

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi, sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmayı önemseyen kadınlar için!

Kadınlar İçin Egzersiz Anatomisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu