Sağlık Kitapları

Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi PDF indir

Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi PDF indir, e-kitap sitemizde Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mark Vella tarafından kaleme alınan Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi kitabını 9786055381721 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi kitap özeti, Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi pdf oku, Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi yandex, Mark Vella e-kitap pdf, Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi PDF Drive, Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi PDF Oku

Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi Kısa Özet

Vücudunun egzersiz sırasında nasıl çalıştığını öğrenmek ve kişisel bir egzersiz programı geliştirmek isteyen her kadının başvurabileceği eşsiz bir kılavuz, referans ve görsel eğitim aracı.

  • Çeşitli egzersiz çeşitlerinden aletli ve aerobik antrenmanlara, tüm vücudunuzu istediğiniz biçimde geliştirmenize imkân tanıyacak 90’ın üzerinde egzersiz.
  • Tüm egzersiz değerli okurlarımız için hangi kasların, ne biçimde çalıştığını gösteren geniş bir şekilde anatomik çizimler.
  • Karın, göğüs, kollar, bacaklar ve kalça, omuzlar ve sırt için ayrı bölümler.
  • Tüm düzey ve yaş grupları için kendi kişisel egzersiz programınızı geliştirebilmenizi sağlayacak benzersiz fitness değerlendirme testleri.

Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanı Anatomisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu