Siyaset Kitapları

Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap PDF indir

Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Perkins tarafından kaleme alınan Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap kitabı 254 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap kitabını 9789756006702 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap kitap özeti, Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap pdf oku, Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap yandex, John Perkins e-kitap pdf, Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap PDF Drive, Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap PDF Oku

Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap Kısa Özet

Üzerine düşeni yapmalısın!

Sistem kontrolden çıktı. Yeryüzünün insan ve doğal kaynaklarını milletlerin seçtiği hükümetler değil, CEO`lar yönetiyor. Medyayı, akademileri, sivil toplum örgütlerini yönettikleri gibi. Açlığın, cehaletin, savaşların, adaletsizliğin tam ortasında hepimiz düzenin birer parçasıyız.

Kabul etmediğimiz gerçek ise şu: Sürekli eleştirdiğimiz sistemin `tüketici` olarak vazgeçilmeziyiz. Büyük komplo teorilerini bir kenara bırakıp sisteme ağırlığımızı koymamızın zamanı geldi. Forbes 500 listesini insana, doğaya, hayata karşı adil şirketlerle, organizasyonlarla, örgütlerle dolduralım.

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları ile tüm dünyayı büyük uykudan uyandıran John Perkins, önceki kitaplarında ve Zeitgeist`te anlattıklarını son senelerın gerçekleriyle birleştiriyor. Büyük Resim`i önümüze koyuyor. Gerçekçi, hayata geçirilmiş ve geçirilebilir çözümler öneriyor.

“John Perkins, Kafes`te, derin analizler ve dramatik hikayelerle dünyayı aydınlatmakla yetinmeyip, daha iyi bir toplum yaratmamız için bize pratik tavsiyelerde yer alıyor.”

– Howard Zinn

Kafes : Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4.Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu