Edebiyat Kitapları

Kağnı Ses PDF indir

Kağnı Ses PDF indir, e-kitap sitemizde Kağnı Ses kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Kağnı Ses kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kağnı Ses kitabını 9786050321371 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kağnı Ses kitap özeti, Kağnı Ses pdf oku, Kağnı Ses yandex, Sabahattin Ali e-kitap pdf, Kağnı Ses PDF Drive, Kağnı Ses Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kağnı Ses PDF Oku

Kağnı Ses Kısa Özet

Ölüm ona hiçbir zaman fevkalâde bir şey gibi görünmemişti. Etrafında, ufakten beri, en fazla gördüğü şey ölümdü. Gözlerini bir müddet denize, bir müddet aya dikti; sonra birdenbire içini bir sızının kapladığını ve ölmek istemediğini anladı…

1948 senesinde aramızdan ayrılan Sabahattin Ali’nin insana, insan ilişkilerine ve gündelik yaşama dair incelikli çözümlemeleri, aradan geçen onca zamana rağmen öykülerini güncel kılıyor. Kır-kent gerilimi, değişen şekillerine rağmen modernizmin ve modernliğin içini hâlâ nasıl dolduracağımızı bilemeyişimiz, insanın insana yarenliği ve insanın insana ettikleri, koşulsuz bir güvenin gözü kapalı ihanetle karşılık bulmasının olağanlığına bu öykülerde tanıklık edeceksiniz. Ve bu kuru bir tanıklık olmayacak. Sabahattin Ali’nin anlatım diliyle kahramanların yolculuğuna eşlik etmeye hazır olun.

Kağnı Ses PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu