Edebiyat Kitapları

Kalıntı 2 Ciltli PDF indir

Kalıntı 2 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Kalıntı 2 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Melek tarafından kaleme alınan Kalıntı 2 Ciltli kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kalıntı 2 Ciltli kitabını 9786257382861 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kalıntı 2 Ciltli kitap özeti, Kalıntı 2 Ciltli pdf oku, Kalıntı 2 Ciltli yandex, Ceren Melek e-kitap pdf, Kalıntı 2 Ciltli PDF Drive, Kalıntı 2 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kalıntı 2 Ciltli PDF Oku

Kalıntı 2 Ciltli Kısa Özet

Karanlığın kanlı kalbi, bir elmas gibi parlamaktadır sonsuz döngünün içinde.

 

Haris’in lanetinden kurtulmasıyla birlikte dünyaya emsalsiz bir sis çökmüştür. Özgürlüğüne kavuşan Haris,daha da güçlenmiş ve kötülüğünü evrene yaymaya çoktan başlamıştır. Gerçekliğine asla inanmayacağı busavaşta Ezel de yerini almıştır. Yaşadığı vahşetlerin içine şimdi biraz daha imkânsızlık eklenmiştir.

 

Ezel artık yalnızca Karmen’e olan aşkı için değil,insanlık için de savaşacaktır. Haris her geçen gün dipsizkaranlığa daha da sahip olurken Ezel’in tek amacı onu kendi karanlığında boğmaktır.Lakin Ezel bu amaç uğruna neleri kaybedeceğinin farkında bile değildir. Karanlığın kanlı kalbine ulaştığında kendi ellerinin de temiz kalamayacağını halen bilmiyordur. Öğrendiğinde ise o kalbi çoktan ellerinde tutuyor olacaktır.

 

Kalıntılar, karanlığı tamamen ele geçirmeye başlamıştır.

 

“Ya ben kazanacaktım ya evren ama her ikisinin sonunda da kaybeden ben olacaktım.”

Kalıntı 2 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu