Edebiyat Kitapları

Kalıntı – 2 PDF indir

Kalıntı – 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Kalıntı – 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Melek tarafından kaleme alınan Kalıntı – 2 kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kalıntı – 2 kitabını 9786258133226 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kalıntı – 2 kitap özeti, Kalıntı – 2 pdf oku, Kalıntı – 2 yandex, Ceren Melek e-kitap pdf, Kalıntı – 2 PDF Drive, Kalıntı – 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kalıntı – 2 PDF Oku

Kalıntı – 2 Kısa Özet

Karanlığın kanlı kalbi, bir elmas gibi parlamaktadır sonsuz döngünün içinde. Haris`in lanetinden kurtulmasıyla birlikte dünyayaemsalsiz bir sis çökmüştür. Özgürlüğüne kavuşan Haris,daha da güçlenmiş ve kötülüğünü evreneyaymaya çoktan başlamıştır. Gerçekliğine aslainanmayacağı bu savaşta Ezel de yerini almıştır. Yaşadığı vahşetlerin içine şimdi biraz dahaimkânsızlık eklenmiştir.

Ezel artık yalnızca Karmen`e olan aşkı için değil,insanlık için de savaşacaktır. Haris her geçen gün dipsiz karanlığa daha da sahip olurken Ezel`in tek amacı onu kendi karanlığında boğmaktır.Lakin Ezel bu amaç uğruna neleri kaybedeceğinin farkında bile değildir. Karanlığın kanlı kalbine ulaştığında kendi ellerinin de temiz kalamayacağını halen bilmiyordur. Öğrendiğinde ise o kalbi çoktan ellerinde tutuyor olacaktır.

Kalıntılar, karanlığı tamamen ele geçirmeye başlamıştır.

“Ya ben kazanacaktım ya evren ama her ikisinin sonunda da kaybeden ben olacaktım.”

Kalıntı – 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu