Ekonomi Kitapları

Kalite Yönetimi ve Planlaması PDF indir

Kalite Yönetimi ve Planlaması PDF indir, e-kitap sitemizde Kalite Yönetimi ve Planlaması kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet ÖZTÜRK tarafından kaleme alınan Kalite Yönetimi ve Planlaması kitabı 500 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kalite Yönetimi ve Planlaması kitabını 9786055048211 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kalite Yönetimi ve Planlaması kitap özeti, Kalite Yönetimi ve Planlaması pdf oku, Kalite Yönetimi ve Planlaması yandex, Ahmet ÖZTÜRK e-kitap pdf, Kalite Yönetimi ve Planlaması PDF Drive, Kalite Yönetimi ve Planlaması Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kalite Yönetimi ve Planlaması PDF Oku

Kalite Yönetimi ve Planlaması Kısa Özet

Bu kitap, bir şirketin her kademesinde çalışan yöneticilerin kalite planlama, kalite kontrol, kalite geliştirme, süreç geliştirme, kalite ve şirket kültürünü oluşturma, kalite eğitimini sürdürme, kalite maliyetlerini raporlama, verimliliği ölçme ve iş süreçlerinde TKY, Altı Sigma ve Yalın Altı Sigma metotlarınden yararlanmaları için yazılmıştır.

Ayrıca bu kitap yazılırken, üniversitelerin teknoloji, mühendislik, işletme, ekonometri, iktisat, çalışma ekonomisi, maliye programlarında ve meslek yüksek okullarının bunlara benzer programlarında okuyan öğrencilere faydalı olabilecek ve iş yaşamları boyunca kullanabilecekleri güncel bilgilerin verilmesi hedeflenmiştir. Bu kitabın içerdiği tüm konuları incelendiğinde üniversite ve meslek yüksek okul öğrencilerinin yanında şirketlerde çalışan uygulamacıların faydalanabileceği temel bir kaynak olması da amaçlandığı görülmektedir.

Kalite Yönetimi ve Planlaması PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu