PDF İndir

Kalpazanlar PDF indir

Kalpazanlar PDF indir, e-kitap sitemizde Kalpazanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Andre Gide tarafından kaleme alınan Kalpazanlar kitabı PDF Oku.

Kalpazanlar kitabı, 402 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kalpazanlar kitabını 9789750747946 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kalpazanlar kitap özeti, Kalpazanlar pdf oku, Kalpazanlar yandex, Andre Gide e-kitap pdf, Kalpazanlar PDF Drive, Kalpazanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kalpazanlar PDF Oku

Andre Gide`in Kalpazanlar`ın yirminci yüzyıl Fransız romanındaki konumu fakat, Marcel Proust`un Yitik Zamanın Ardında`sının konumuyla karşı karşıya geldirabilir. Tıpkı Proust`un büyük yapıtı gibi, Gide`nin yazdığı bunca anlatı içinde roman adını verdiği tek yapıt olan Kalpazanlar da bunun yanı sıra hem roman, hem roman üstüne düşünce, hem öyküler anlatan bir yapıt, hemde yapıtın öyküsü olmak ister. Bunu yaprken gerçekleştirmeye çalıştığı bir başka amaç da, roman sanatını baştan sona yenilemektir. Bu son amaca, tam anlamıyla ulaşıldığını söylemek zordur. Ama arayış öyle usta bir anlatım, öyle canlı ve çekici yüzler, öyle enteresan oluntular aracılığıyla sürdürülür ki, öte yandan büyük bir yazın macerası karşısında olduğumuzu duyar, öte yandan bireylerin serüvenlerini kendi serüvenlerimiz gibi yaşarız.

Kalpazanlar PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu