Roman Kitapları

Kamboçya Elçiliği PDF indir

Kamboçya Elçiliği PDF indir, e-kitap sitemizde Kamboçya Elçiliği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zadie Smith tarafından kaleme alınan Kamboçya Elçiliği kitabı 60 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kamboçya Elçiliği kitabını 9786051850061 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kamboçya Elçiliği kitap özeti, Kamboçya Elçiliği pdf oku, Kamboçya Elçiliği yandex, Zadie Smith e-kitap pdf, Kamboçya Elçiliği PDF Drive, Kamboçya Elçiliği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kamboçya Elçiliği PDF Oku

Kamboçya Elçiliği Kısa Özet

İlk kez The New Yorker’da yayımlanan bu öykü genç bir kadının; Londra’nın kuzeybatısında bir evde hizmetli olarak çalışan ve kendisine ayırdığı nadir mahrem zaman aralıklarında, elçilik binasının önünden geçerek yakınlardaki havuza yüzmeye giden Fatou’nun yaşamından kısa fakat etkileyici sahneler sunuyor. 

Kamboçya Elçiliği bir öyküden ziyade çağdaş dünya edebiyatının en bi hayli beğeni alan yazarlarından birisi olan Zadie Smith’in muhteşem gözlemleriyle süslenen ve canlanan bir minyatür roman: Sıradan hayatların önemsiz ayrıntı kısmının nasıl da boylarını aşan büyük ve sıradışı sorular sormaya muktedir olduğunun sağlam bir ispatı. 

*Menzilini tevazu ile geniş tutabilen… hem dünya çapında hem de yürekleri ısıtacak derecede içten bir öykü.*
-The Guardian

Kamboçya Elçiliği PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu