Çocuk Kitapları

Kamyon Kafe PDF indir

Kamyon Kafe PDF indir, e-kitap sitemizde Kamyon Kafe kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çiğdem Sezer tarafından kaleme alınan Kamyon Kafe kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kamyon Kafe kitabını 9786059405751 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kamyon Kafe kitap özeti, Kamyon Kafe pdf oku, Kamyon Kafe yandex, Çiğdem Sezer e-kitap pdf, Kamyon Kafe PDF Drive, Kamyon Kafe Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kamyon Kafe PDF Oku

Kamyon Kafe Kısa Özet

Bir kamyon kaç öykü taşır?

Ödüllü şair ve yazar Çiğdem Sezer`den vefanın, iyiliğin, sevginin sokaklarında yürüyen, hep bildiğimiz, en iyi bildiğimiz duyguların romanı! Sıradan bir evde yaşananları, şiir ve şarkılar eşliğinde umuda dönüştüren yazar, sıcacık bir dönem anlatısı sunuyor. Modern dünyanın asfaltlarından ve teknolojiden uzakta, taşra yaşamının ayrıntı kısmını ustalıkla, incelikle damıtıyor. İnsana ve insana dair olana duyulan sevgiyi, güveni dillendiren, bizi biz yapan anılarımıza sahip çıkan bir mahalle romanı. Kapısı hep açık evlerle dolu, gerçek, kurgulanmamış, nasılsak öyle, ev gibi bir mahalle… Çoluk çocuk her yaştan okur için, eski günlerden çıkıp gelen, özlediğimiz bir dost gibi.

Annesini yitirmiş, babası da uzaklara gitmiş bir çocuk, dedesi ve anneannesiyle yaşamaktadır. Derviş Dede`nin her gün özenle baktığı kırmızı kamyonu neyse, Mukadder Anneanne için de dikiş makinesi odur. Azla yetinmeyi bilen, birbirini ve yaşamı seven bu aile için asıl zenginlik iç huzurudur. Mahallede olup biten olaylar, eve girip çıkan komşular, Tanrı misafirleri, ufak torunun yaşamında zamanla derin izler bırakacaktır…

Kamyon Kafe PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu