Macera Kitapları

Kan Giyinmiş Kız PDF indir

Kan Giyinmiş Kız PDF indir, e-kitap sitemizde Kan Giyinmiş Kız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kendare Blake tarafından kaleme alınan Kan Giyinmiş Kız kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kan Giyinmiş Kız kitabını 9786053482390 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kan Giyinmiş Kız kitap özeti, Kan Giyinmiş Kız pdf oku, Kan Giyinmiş Kız yandex, Kendare Blake e-kitap pdf, Kan Giyinmiş Kız PDF Drive, Kan Giyinmiş Kız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kan Giyinmiş Kız PDF Oku

Kan Giyinmiş Kız Kısa Özet

Düşünceler zamanla bulanıklaşıp kaybolur ama gözler hiçbir şeyi unutmaz…

Cas Lowood, ihbarlar üzerine haycihazların peşine düşerek onları yok eden bir hayalet avcısıdır. Yeni görevi ise, evine başlayan herkesi acımasızca öldüren hayalet Anna Korlov`u yakalamak ve ondan kurtulmaktır.

Lakin Cas bu kez önceden hiç rastlamadığı türden bir hayaletle yüz yüzedır. Anna`nın içindeki, insanları öldürme isteğinin nedenini öğrendiğinde onun yaşamına ve ölümüne dair sırlarla örülü gerçekleri de su yüzüne çıkarır.

Yirmi beşten fazla dile çevrilen ve bir çok ödül alan Kan Giyinmiş Kız sizleri doğaüstü fantastik kurgunun romantik öğelerle harmanlandığı olağanüstü bir hikâyeyle tanıştırıyor.

“Tamamen orijinal, özgün ve eğlendirici bir kitap. Korku türündeki en iyilerin içinde olabilecek kadar harika. Devam kitaplarını da okumayı istedik.”

-Kirkus Reviews-

“Cas`e bayıldım! Vârisi olduğu dünya ise bi hayli canlı ve merak uyandırıcı. Işıkları açarak uyumaya hazır olun çünkü bu kitabın dişleri var. Hem de sipsivri.”

-Stacey Kade-

“Okuyucular tam sonuca ulaştıklarını düşünürken Blake`in hadiseleri yeni ve beklenmedik yönlere çektiğini fark edecekler. Bu, bir aşk ve intikam hikâyesi. Karakterler içindeki ilişkiler çok boyutlu ve tatmin edici.”

-School Library Journal-

“Korkunç, gülünç ve en sevdiğim romantik hikâyelerden biri… Kan Giyinmiş Kız`da her duygudan bir tutam var.”

-Sarah Rees Brennan-

“Oldukça sinematik ve merak uyandırıcı. Blake`in kan ve romantizmi böylesine harika bir biçimde harmanladığı bu kitap, Alacakaranlık serisini severlerin ilgisini çekecektir.”

-Booklist-

Kan Giyinmiş Kız PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu