Edebiyat Kitapları

Kan ve Külden PDF indir

Kan ve Külden PDF indir, e-kitap sitemizde Kan ve Külden kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Kan ve Külden kitabı 680 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kan ve Külden kitabını 9786050984149 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kan ve Külden kitap özeti, Kan ve Külden pdf oku, Kan ve Külden yandex, Jennifer L. Armentrout e-kitap pdf, Kan ve Külden PDF Drive, Kan ve Külden Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kan ve Külden PDF Oku

Kan ve Külden Kısa Özet

Bu¨yu¨leyici, seksi ve nefes kesici… Kan ve Ku¨lden, bağımlılık yaratan enteresan bir fantastik şaheser.

Bir Bakire…
Doğumundan bu yana yeni bir çağı başlatmak için seçilen Poppy’nin yaşamı hiçbir zaman kendisine ait olmamıştı. Bakire’nin yaşamı yalnız yaşanır. Asla dokunulmaz. Asla bakılmaz. Asla konuşulmaz. Asla bir zevk yaşamaz. Yu¨kseliş gu¨nu¨nu¨ beklerken, tanrılar tarafından kıymetli bulunmaya hazırlanmaktansa muhafızlarla birlikte, ailesini elinden alan kötu¨lu¨ğe karşı savaşmayı tercih ederdi. Ama seçim, hiç onun olmadı.

Bir Görev…
Tu¨m krallığın geleceği Poppy’nin omuzlarında. Bunu istemiyor aslında. Çu¨nku¨ bir Bakire’nin de kalbi var. Ve bir ruhu. Ve gu¨çlu¨ arzuları. Yu¨kselişi için onu korumakla görevli, altın gözlu¨ bir muhafız olan Hawke yaşamına girdiğinde, kaderi ve görevi arzu ve istekleriyle çatışıyor. Hawke onu kızdırıp, inandığı her şeyi sorgulamasını sağlayacak ve yasaklarla onu ayartacak.

Bir Krallık…
Tanrıların terk ettiği, ölu¨mlu¨lerin ise korktuğu du¨şmu¨ş bir krallık bir kez daha yu¨kseliyor. Kendilerine ait olduğuna inandıkları şeyi şiddet ve intikam yoluyla geri almaya kararlılar. Lanetlilerin gölgesi yaklaştıkça, yasak olanla doğru olan içindeki çizgi bulanıklaşıyor. Poppy, du¨nyasını bir arada tutan her kana bulanmış iplik çözu¨lmeye başladığında yalnızca kalbini kaybetmenin ve tanrılar tarafından değersiz bulunmanın eşiğinde değil, bunun yanı sıra yaşamı da tehlikede.

Kan ve Külden PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu