Sağlık Kitapları

Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi PDF indir

Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi PDF indir, e-kitap sitemizde Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İlhami Güneral tarafından kaleme alınan Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi kitabı 138 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi kitabını 9786054906383 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi kitap özeti, Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi pdf oku, Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi yandex, İlhami Güneral e-kitap pdf, Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi PDF Drive, Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi PDF Oku

Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi Kısa Özet

Hepimiz korkuyoruz. Kanser, Alzheimer, Parkinson, kalp hastalıkları gibi ölümcül bir hastalığa yakalanmaktan korkuyoruz. Böylesi hastalıklar yüzünden ölmesek bile yıpranacağımızı hatta “sürüneceğimizi” bilinmekte.

Çünkü yaygın ve uygulamadaki tıp biliminin ve şifa niyetine aldığımız ilaçların tam manasıyla bir çare olmadığını bizzat gözlemleyebilinmekte; hastalıklar nüksediyor, korkularımız dinmiyor.

Oysa 70 senedir dünyanın birden fazla ülkesinde kullanılmakta olan Keleyşın Tedavisi ile bu kitabın adına sığdıramadığımız sayıda hastalık iyileştiriliyor. Sadece hastalıklara deva olmakla kalmıyor orta yaşlarda önleyici tedavi olarak da kullanılıyor.

Op. Dr. İlhami Güneral Keleyşın Tedavisi`ni kullanılan bileşenler (kelatörler) eşliğinde, uygulandığı hastalıklara göre tanıtıyor ve başarılarını aktarıyor.

EDTA kelatörü ile damarlarımızdaki “kireçlenme”yi söküp atabilir, “by-pass” cerrahisini baypas edebilir, buruşmaya neden olan deri altı kireçlenmesini önleyebilir; çoğunlukla yaşlılıkta görülen beyinle alakalı hastalıkları bertaraf edebilirsiniz.

DMSO ise kanserden beyin ve zeka özürlerine, spor yaralanmalarından romatoid artride kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Yüksek tansiyon Keleyşın Tedavisi`ne en bi hayli hızlı ve en erken yanıt veren hastalıktır.

“Klasik kanser nasıl tedavi edileceği büyük bir sahtekarlıktır…”

Dr. Linus Pauling

*Hiçbir işe yaramadığını bile bile hastasına kemoterapi uygulayan bir doktor en hafif tabirle bir budala fakat gerçek anlamda bir canidir.*

Dr. Robert Atkins

” Kanserle Savaş masalı bir öbek dışkıdır.”

Dr.James Watson

 

Kanser, Alzheimer, Parkinson Kalp-Damar Hastalıklarında Keleyşın Tedavisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu