Sağlık Kitapları

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir PDF indir

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir PDF indir, e-kitap sitemizde Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yücel Aydemir tarafından kaleme alınan Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir kitabını 9786056054846 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir kitap özeti, Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir pdf oku, Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir yandex, Yücel Aydemir e-kitap pdf, Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir PDF Drive, Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir PDF Oku

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir Kısa Özet

Dünyanın tuzu yasaklamaya çalıştığı bir zamanda, “tuzsuz yaşam olmaz” dedi ve dünyanın gündemini değiştirdi. Şimdi ise kanser bir hastalık değildir diyerek, herkesi şaşkınlığa düşürmektedir. “Yaşamın Gizemi Su ve Tuz” adlı kitabıyla Türkiye`nin gündemini değiştirdi ve tuz ile ilgiliki bütün ezberlerimizi bozdu.

Yücel Aydemir`e göre kanser herkesin iddia ettiği gibi “genetiği bozulmuş bir hücre değil, oksijenli solunum yapamayan bir hücredir”. Herkes kanserli tümörü öldürmekle uğraşırken, o hücrenin enerji üretiminin evrimiyle başlar sentezlerine. “Çünkü ölüm insan enerjisinin bittiği bir andır. Eğer kanser öldürüyorsa, o zaman insan enerjisini bitiren bir zamantir” der.

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir. Kanserin öldüren bir hastalık değil, vücudun ölüme karşı bulduğu en zekice çözümüdür” diyor. O zaman bizi öldüren ne sorusunu yanıtlarken en ince bilimsel ayrıntılarda bile şiirselliği unutmaz. İnsandaki kanserleşme sürecini ve kanserleşmenin biyolojik mekanizmalarını bilimsel bir yalınlıkla anlatır. Sadece kanserin oluşum nedenini bize açıklamaz bunun yanı sıra kanserden kurtuluşun yolunu da gösterir.

“Kanser hücrelerini düşman hücre olarak görüp onları öldürmeye kalkanlar, tanrısal bir böbürlenme içinde olan gafillerdir. Bizi öldüren kanserden fazla kanser tedavileridir” diyen yazar, dünya TIP literatürünü çiçeği burnunda bir tartışma boyutuna sürüklemektedir. “Eğer pozitif bilim doğadan öğreniyorsa, bizim de vücudumuzdan öğreneceğimiz çok şey mevcuttur. Eğer vücudumuz kanser hücrelerini bir düşman hücre olarak görmüyorsa bunun bir sebebi olmalıdır. Bunun için hayrete düşmek yerine nedenini anlamaya çalışmalıyız. Akıllı ve mantıklı olan budur”.

İnsanoğlu en fazla da gözünün önündekini göremezmiş. O yalnızca gözünün önüne bakar. O bir bilim dedektifidir.

Suçluyu en ummadık yerlerden bulur çıkarır. “Kanser bilinmeyen bir hastalık değil, bilinmesi gizli tutulan bir pazar oyunudur” diyen yazar “kitabımı okuyan hiç kimse kanserden ölmeyecektir” der.

Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu