Sağlık Kitapları

Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar PDF indir

Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar PDF indir, e-kitap sitemizde Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Canfeza Sezgin tarafından kaleme alınan Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar kitabını 9786052214695 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar kitap özeti, Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar pdf oku, Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar yandex, Canfeza Sezgin e-kitap pdf, Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar PDF Drive, Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar PDF Oku

Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar Kısa Özet

Yanıltıcı Efsanelerden Uzak Bilimsel Tamamlayıcı Kanser Tedavisi

*Kanser tanısı konduktan sonra genelde önce Google doktorundan bilgiler aranır, tecrübeleri olanların tecrübeleri okunur, onkoloji kliniklerinin yoğunluğu nedeni ile geniş bir şekilde görüşme yapılamadığı için yetersiz tıbbi balakayla internetten bilgi öğrenilmeye çalışılır. Ülkemizde herkes her şeyden anladığı, bilginin ve eğitimin fazla özeni olmadığı için öneriler havada uçuşur. İnternet, sosyal platform ve görsel basında anlatılanların büyük çoğunluğu hastaların gerçek anlamda işine yaramayacak bilgiler olmasına rağmen kanser isminin getirdiği çağrışım ve korku basit mucizevi çözümlere inanılmasına neden olmaktadır.

21 yılı geride bıraktığım meslek yaşamımda gördüm ki hastaların kafası, zakkum, DMSO, Kütahya’nın ısırgan otu, Akhisar’ın andızotu, Küba’ da kanserin çözümü, İsrail’de kimsenin kanser olmaması, kanserin ilaç şirketlerinin uydurması olduğu, köpekbalıklarının kanser olmadığı, kanserin basit bir vitamin eksikliği olduğu gibi çok sayıda `efsane` ile karışmış durumda.Ve anladım ki bireylerin ihtiyacı aslında çok net: Bilimsel Tamamlayıcı Kanser Tedavisi. İşte elinizdeki kitabı yazma nedenim ve hekimlik misyonum budur. İnsanlardaki kafa karışıklığını gidermek ve onları bilgi sahibi olmanızı. `Çabucak inanılan mitler neler, en fazla neler merak ediliyor?` gibi sorulara ve sorunlara anlaşılır ve bilimsel referanslarla yanıt vermek. Kitapta kanserle alakalı 103 tane `doğru bilinen yanlışı` ve 28 adet `gerçek iyileşme öyküsünü` sizlerle paylaştım. Herkesin mutluluğu bulduğu anda bırakmaması, sevenlerine sıkı sıkıya sarılması, her şerde bir hayır olduğuna inanarak zorluklara metanetle göğüs germesi, hepimizin kansersiz, sağlıklı ve mutlu bir dünya çapında yaşaması dileğimle…*

– Prof. Dr. Canfeza Sezgin

Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu