Sağlık Kitapları

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme PDF indir

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme PDF indir, e-kitap sitemizde Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Derleme tarafından kaleme alınan Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme kitabı 228 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme kitabını 9789944621199 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme kitap özeti, Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme pdf oku, Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme yandex, Derleme e-kitap pdf, Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme PDF Drive, Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme PDF Oku

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme Kısa Özet

Bu kitap, Alternatif Tıbba İnanan Doktorların Kansere Bakışını ve Zihinsel Güçle Kanseri Yenen İnsanların Durumunu İçerir.

Önlenemeyen Kanser; Milliyet`in 26 Ocak 2006`daki manşeti şöyleydi: “Kanser Vakalarında Korkutan Tırmanış”. İşte bu ve bunun gibi manşetlere ve de istatistiklere incelediğimizde bugün ülkemizde yaşanan kanser hastalığının boyutunu bütün çıplaklığıyla görürüz. Bunun bunun yanında olaya bir başka açıdan incelediğimizde son 18 – 20 yıldan beri çok büyük artış göstererek şimdilerdeki hastalıkların en tepesinde yerini alıp, yaygın hale gelen ve halka “çaresi bulunmayan hastalık” olarak takdim edilen kanserin, bu kitapta altı çizildiği gibi farklı tıbba inanan doktorlar aracılığıyla çaresi bulunmuş ve o, artık ölümcül bir hastalık olmaktan çıkıp, nasıl tedavi edileceği olabilecek olan bir hastalık haline gelmiştir.
(Arka Kapak)

Ne yazık ki bunu, ülkemizde kanser uzmanıyım diyen kulağı tıkalı doktorlarımız da dahil pek az kişi bilmektedir. Meslekleri insanları hastalıktan kurtarmak olan doktorlarımız, ümit ederim ki, derlediğim bu kitaptan farklı tıbba inanan kıymetli doktorların kanserle ilgli yazdıklarını okurlar.

Şayet bu kitapta kanserle alakalı yazıalnları okuyup uygularsanız, değil kanser hiçbir hastalık size yaklaşamaz.
Bu kitabı okudunuzda da şu üç gerçeğin farkına varacaksınız… Birincisi; şimdilerde uygulanan klasik kanser nasıl tedavi edileceğinin yanlışlığını, ikinciis; ne tür bir kansere yakalanmış olursanız olun, ondan dolayı illa da öleceğiniz manasına gelmeyeceğini ve üçüncüsü de; bu hastalığın önemini kavrayarak onu doğan beslenme diyetinizle ve zihinsel gücünüzle kontrol altına alıp mutlaka yebeceğinizi anlayacaksınız.
Ünlü tıpçıların bir özdeyişini hatırlayalım: “Hastalık sizi yenmeden siz hastalığı yenmelisiniz…”
Tüm hastalara sağlık dileklerimle..

Kanserin Beyaz Yüzü ve Kuantum İyileşme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu