Ekonomi Kitapları

Kapa Çeneni ve Dinle! PDF indir

Kapa Çeneni ve Dinle! PDF indir, e-kitap sitemizde Kapa Çeneni ve Dinle! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tilman Fertitta tarafından kaleme alınan Kapa Çeneni ve Dinle! kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kapa Çeneni ve Dinle! kitabını 9789752210325 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kapa Çeneni ve Dinle! kitap özeti, Kapa Çeneni ve Dinle! pdf oku, Kapa Çeneni ve Dinle! yandex, Tilman Fertitta e-kitap pdf, Kapa Çeneni ve Dinle! PDF Drive, Kapa Çeneni ve Dinle! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kapa Çeneni ve Dinle! PDF Oku

Kapa Çeneni ve Dinle! Kısa Özet

*Ne yaptığınızı bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat ben size bilmediğiniz şeyler göstereceğim.*

Kapa Çeneni ve Dinle! girişimciler, büyük şirket önderleri, yöneticiler ve her düzeyde idareciler için net, öğren ve uygula türünde prensipler içeren, sizi başarılı bir kariyerin ve mutluluğun zirvesine çıkarabilecek birkaç gerçek önderlik yol haritasından biri.
İş insanları veya hevesli girişimciler; bu kitap şirketinizi bir üst düzeye taşıyacak. Tecrübeli bir yönetici de olsanız, yolun başında da olsanız, bu kitabı bitirdiğinizde neleri doğru neleri yanlış yaptığınızı bileceksiniz.

Tilman Fertitta, ağırlama ve eğlence imparatorluğuna otuz yıl önce yalnızca tek bir restoranla başladı. Bu nedenle işletme sahiplerinin yüzleştiği zorlukları da, genelde düşülen hataları da biliyor. Yıllar boyunca işini büyütürken ona kolaylık sağlayan prensiplerinden asla vazgeçmedi; şu an yüzlerce restoran, beş kumarhane ve kırk milyar doları aşkın hasılatıyla Amerika’nın en büyük tek hissedarlı şirketinin sahibi olduğuna inanılıyor. Ayrıca NBA takımı Houston Rockets’ın da tek sahibi. Fertitta, bu kitabında bütün bunları olabilecek kılan ilkeleri ve tecrübelerini paylaşıyo

Kapa Çeneni ve Dinle! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu